2008-07-08

MOTOKOBIETA

Harleyem przez zachodnie USA

Wyprawa trwa 12 dni (nie licząc przelotu), rozpoczyna się w Los Angeles, a kończy w Las Vegas. W trakcie wycieczki będzie można podziwiać panoramy miasta z Mullholland Drive (to tu David Lynch nakręcił sceny do filmu pod tym samym tytułem), zachód słońca nad Oceanem Spokojnym w Malibu Beach lub na trasie do Santa Barbara. Droga, przebywana na Harleyu prowadzić będzie na południe przez wietrzne góry do Jeziora Elsinore, przez Park Narodowy San Bernardino, Palm Springs i Park Narodowy Drzew Jozuego. W Amboy rozpoczyna się natomiast podróż historyczną Route 66, która prowadzi między innymi przez Indiański Rezerwat Hualapai i w końcu dociera się do Wielkiego Kanionu.

W programie wyprawy są też jeszcze Mexican Hat czyli obóz poszukiwaczy złota, Dolina Bogów, gdzie zostało nakręconych wiele filmów, np. Thelma i Louise, Glen Canyon National Recreation Area, PN Zion – spacer bądź wspinaczka na jedną z gór w krainie pumy amerykańskiej.

Na wycieczkę należy zabrać międzynarodowe prawo jazdy kategorii A.

Wycieczka trwa 12 dni. Najbliższe terminy: 10 - 22 października oraz 1 - 12 listopada.

W cenie wycieczki jest zakwaterowanie, pełne wyżywienie, wynajęcie motoru Harley Davidson (1 osoba = 1 motor), opieka profesjonalnego miejscowego przewodnika, samochód wiozący zastępczy motor oraz bagaże, opłaty klimatyczne, opłaty i bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i parków narodowych, transfery, opieka polskiego pilota MK Tramping, ubezpieczenie NW i KL oraz bagażu.

Podczas całej wyprawy zakwaterowanie jest w hotelach 3*** w pokojach dwuosobowych. Dopłata do pokoju jednoosobowego: $450 czyli około 980 zł.

Cena wycieczki bez przelotu: $9 700 czyli około 21 050 zł

Cena nie obejmuje wizy do USA.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar