2008-07-04

MOTOKOBIETA

Dojedź do końca

W sobotę 5 lipca, w godz. 11-16, na terenie Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, odbędzie się Inauguracja Ogólnopolskiej Kampanii zainicjowanej przez biuro ruchu drogowego KGP "Dojedź motocyklem do końca wakacji". Partnerem kampanii jest firma Harley-Davidson. Imprezie towarzyszyć będzie Otwarty Zlot Motocyklistów.

W programie przewidziano szereg atrakcji m.in. pokaz Motocyklowej Asysty Honorowej przy akompaniamencie Orkiestry Reprezentacyjnej KSP, wystawę motocykli Harley-Davidson, pokaz sprawnościowej jazdy motocyklem przez instruktorów policyjnych.

Nie zabraknie również dobrej zabawy. Każdy kto przyjedzie motocyklem będzie mógł zweryfikować własne umiejętności na torze przeszkód. Wykwalifikowani instruktorzy policyjni - motocykliści będą udzielać rad i wskazówek jak radzić sobie z jednośladem w sytuacji zagrożenia na drodze. Planowane jest także rozegranie zawodów motocyklowych pomiędzy Policją, a najlepszymi motocyklistami zlotu. Dla zwycięzców firma Harley-Davidson ufundowała cenne nagrody.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar