2018-02-04

Biżuteria

Podarunek miłości, czyli zachwycająca biżuteria Anny Samków

Przed nami Święto Zakochanych, jeśli nie masz jeszcze pomysłu na upominek, poznaj inspirowaną figurami geometrycznymi - kołem i kwadratem, nową kolekcję biżuterii Anny Samków. To piękny podarunek miłości dla ukochanej osoby.

Kolekcja Kwadrat Anna Samków
 
KOŁO i KWADRAT łączy prostota form i wyrafinowana faktura biżuterii. Wyjściem do projektowania obu kolekcji była linia, dlatego też ich premiera odbyła się równolegle.
 
W kolekcji KWADRAT linia staje się odcinkiem, bądź figurą zamkniętą. Wyginana pod kątem, tworzy formy na pozór kanciaste, które mimo swego kształtu wygodnie i miękko układają się na ciele. Kolekcja KWADRAT to szeroki wybór pierścionków, kolczyków, naszyjników  i bransoletek o różnych grubościach i wielkościach.
 
Z linii, w kolekcji KOŁO, uformowana została figura swym kształtem przypominająca koło. Pozornie klasyczny, okrągły kształt został przełamany. Projektantka stworzyła falujące i iluzoryczne płaszczyzny. Kolekcja KOŁO to szeroki wybór pierścionków, kolczyków, naszyjników i bransoletek o organicznych kształtach, to także nieoczywista zabawa płaszczyznami, wykorzystująca intrygujące kropelki srebra na powierzchniach. 
 
Te małe biżuteryjne rzeźby o nieregularnej strukturze zostały zaprojektowane z myślą o tym, by każda kobieta miała możliwość stworzenia własnego, a zarazem unikalnego połączenia. Biżuteria ANNA SAMKÓW wykonywana jest ręcznie z najwyższej jakości materiałów z dbałością o detale. Każdy przedmiot powstający w pracowni nosi cechy unikatu, pojedyncze egzemplarze mogą być jedynie do siebie podobne i tworzą limitowaną serię.
 
W dzisiejszych czasach potrzebujemy mocy, która doda nam siły i będzie nas chronić przed wpływami zewnętrznymi. Biżuteria ANNA SAMKÓW daje poczucie bliskości z naturą, staje się talizmanem, który ma za zadanie troszczyć się o swoich właścicieli, być zawsze blisko ich duszy i ciała.
 
Kolekcja Koło Anna Samków
 
 
Kolekcja Koło Anna Samków
 
 
Kolekcja Kwadrat Anna Samków
 
Wszystkie modele i wzory biżuterii ANNA SAMKÓW dostępne w sklepie na www.annasamkow.com. 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar