Konkursy/

2018-01-31

Dodatki

Nowa kolekcja marki SŁOŃ TORBALSKI

Mająca blisko 20 letnią tradycję polska marka Słoń Torbalski znów nas zaskakuje. W nowej kolekcji wiosna-lato 2018 prezentuje między innymi niezwykle modne kształty, metaliczne kolory i zwierzęce printy, a to w połączeniu z dbałością o szczegóły i jakość wykonania. Na pewno znajdziesz coś dla siebie! 

SŁOŃ TORBALSKI to marka, która oferuje niezwykle wysoką jakość skórzanej galanterii. 
 
Od wielu lat założyciele współpracują z najlepszymi krakowskimi kaletnikami oraz projektantami, dzięki czemu marka uzyskała atest handmade. Każda torebka wykonywana jest ręcznie, poczynając od wykroju a na zdobieniach kończąc. Łączenie różnych rodzajów skór, ręcznie plecione skórzane paski, piękne hafty, wytłoczenia i inne zdobienia to specjalność tej marki. To w marce Słoń Torbalski od lat się nie zmienia. Jednak każda kobieta chce się wyróżniać, dlatego z pomocą przychodzi najnowsza kolekcja, czyli tradycja i najnowsze trendy w jednym. Srebro, złoto, miedź, pudrowy róż, metaliczny fiolet – jest w czym wybierać! To jednak nie koniec, najnowsza kolekcja marki wyróżnia się również niebanalnym designem i łączeniem wzorów – panterka i wężowa skóra – musisz to mieć!
 
W nowej kolekcji Słoń Torbalski stawia też na  klasyczne, minimalistyczne kopertówki 
 
w nieco odświeżonym wydaniu, takie jak model CHLOE. Hitem na lato będzie także kolekcja torebek z frędzlami zaprojektowana przez piosenkarkę Marcelinę, czyli SŁOŃ BY MARCELINA. Torebki te wprost idealnie będą nadawać się na letnie festiwale i imprezy!
 
Sprawdź najnowszą kolekcję marki Słoń Torbalski! 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar