Konkursy/

2018-01-13

Kolekcje ubrań

Prezentacja najnowszej kolekcji wiosna-lato 2018 Under Armour!

Prezentacja najnowszej, wiosennej kolekcji marki Under Armour odbyła się 11 stycznia, w SOTO SUSHI, na ul. Waryńskiego 28 w Warszawie. Wśród przybyłych gości obecni byli m.in. Alan Andersz, Natalia Gacka, Adam Niedźwiedź czy Andrzej Wrona.

Na wydarzeniu pojawili się także redaktorzy, styliści, sportowcy, liczni influencerzy. Nie zabrakło również osób lubiących markę Under Armour.
 
W sezonie wiosna/lato 2018 UNDER ARMOUR koncentruje się przede wszystkim na technologii THREADBORNE. To w oparciu o nią powstała kolekcja VANISH. Bazuje na niezwykłych w dotyku materiałach oraz laserowych cięciach, gwarantujących pełen komfort użytkowania i świetny wygląd produktów. W trosce o sportowców (zarówno tych profesjonalnych, jak i amatorów) marka zadbała również o precyzyjne wykończenia oraz dodatkową wentylację w strategicznych miejscach.
 
Wyróżnikiem kolekcji UNDER ARMOUR VANISH jest  świetny design czerpiący ze świata mody. Linia Premium łączy odważne metaliczne akcenty z najwyższą technologią. Szczelna estetyka, świadomie dobrana paleta kolorów mocno nawiązująca do światowych wybiegów oraz technologia BREATHELUX – to wyznaczniki kolekcji SS18
 
 Na uwagę zasługuje również kolekcja biegowa. Nowością, którą Under Armour wprowadza na rynek jest technologia HOVR. Na jej bazie powstały 2 modele butów: PHANTOM – dedykowany osobom, dla których design produktu jest kluczowy na etapie decyzji zakupowej oraz SONIC – model zupełnie wyjątkowy zarówno pod kątem wyglądu, jakości wykonania jak również komfortu użytkowania. Oczywiście, obydwa modele są wyposażone w technologie mające uczynić BIEGACZY LEPSZYMI.
 
 
UNDER ARMOUR Wojciech Gruszczyński
 
 
UNDER ARMOUR Wojciech Gruszczyński
 
 
UNDER ARMOUR Wojciech Gruszczyński

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar