Konkursy/

2018-01-09

RECENZJE REDAKCJI

Laura Conti Malinowy balsam chroniący usta przed stresem środowiskowym

 Witajcie Kochani!

Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o bardzo fajnym i poręcznym balsamie do ust, jaki otrzymałam do testu  w ramach współpracy z portalem udziewczyn.pl, za co serdecznie dziękuję. Zanim przejdę do mojej opinii, rzućmy okiem co o samym produkcie mówi nam producent.
 
Laura Conti Malinowy balsam chroniący usta przed stresem środowiskowym
Balsam VITAL  pomaga skutecznie chronić usta przed niekorzystnymi warunkami środowiska. Na bazie olejku ze słodkich migdałów, masła shea i wosku pszczelego z dodatkiem specjalnego kompleksu Vitaskin i ekstraktu komórek macierzystych z malin. Balsam otula usta delikatnym płaszczem, tworzy „drugą skórę”, będącą barierą zabezpieczającą przed  niekorzystnymi  warunkami  środowiska jak zanieczyszczenia przemysłowe, spaliny samochodowe, dym papierosowy i wiele innych. Ponadto wzmacnia naturalny system ochronny skóry i chroni przed utratą wilgotności, jędrności . Regularnie stosowany utrzymuje usta w doskonałej kondycji. Gwarantuje optymalną ochronę i doskonałą pielęgnację ust.
 
Składniki: ekstrakt z olejku z pestek malin, kwasy Omega 6 i Omega 3, ekstrakt komórek macierzystych z malin, olejek ze słodkich migdałów, masło Shea, lanolina, wosk pszczeli.
 
 
 
 
 
MOJA OPINIA:
Balsam kryje się w plastikowo-tekturkowym opakowaniu, które dobrze go chroni np.przed uszkodzeniem.  Na odwrocie znajdziemy wszystkie przydatne informacje, jak przeznaczenie, działanie , skład czy datę przydatności. Sam produkt mieści się w podobnym do znanych Eosów jajeczku. Różni się jedynie nieznacznie kształtem oaz tym, że odkręcane wieczko jest przezroczyste, przez co widzimy produkt przed użyciem. Do naszej dyspozycji jest aż 11g kosmetyku, który jest niesamowicie wydajny.
 
Bardzo lubię stosować balsamy chroniące moje usta w okresie jesienno-zimowym, kiedy są najbardziej narażone na przesuszenie. A do tego zapach malin, na które na razie niestety nie jest pora, jeszcze bardziej umila stosowanie. Aplikacja jest bardzo przyjemna. Sztyft dokładnie pokrywa usta delikatnym przezroczystym filmem, który świetnie chroni wargi przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Dzięki niemu pozbyłam się nieestetycznych suchych skórek dolnej wargi. Usta są nawilżone i nie wstydzę się w końcu pomalować ich matową pomadką, która te skórki bardzo podkreślała. Pielęgnacja, nawilżanie, ochrona- te cechy są dla mnie bardzo ważne przy wyborze kosmetyków do pielęgnacji ust, które stosuję zimą. Balsam marki Laura Conti spełnia wszystkie te cechy i polecam go każdej osobie, która podobnie jak ja ma problemy z przesuszeniem ust.
 
 
 
Serdecznie dziękuję portalowi udziewczyn.pl za zaufanie i możliwość wypróbowania wyżej opisanego produktu.
 
Tekst i zdjęcia:
Katarzyna Krzos
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar