Konkursy/

2018-01-07

Kolekcje ubrań

Diverse Party Collection– karnawałowa linia pełna blasku

Połyskujące faktury, proste fasony, nietuzinkowe połączenia – Diverse Party Collection sprawi, że będziesz błyszczeć na niejednej imprezie. Karnawałowe szaleństwo dopiero się rozpoczyna!

 

W nowej linii przeważają topy zmysłowo odsłaniające ramiona, opinające ciało sukienki, bluzeczki ozdobione przezroczystymi wstawkami z siateczki, a także denimowe spodnie z przetarciami i błyszczącymi zamkami. Detale robią tu naprawdę dobrą robotę – koronki, złote nici i połyskujące kamienie dodają prostym krojom odświętnego charakteru. Nie ma wątpliwości – Diverse Party Collection to kwintesencja kobiecości w mniej oczywistym, nieco zadziornym wydaniu. Mimo prostych fasonów, z których słynie marka jest naprawdę awangardowo. W końcu karnawał to doskonała okazja, do tego by bawić się modą.
 
Już dziś odkryj nową kolekcję i przekonaj się, że to co dla Ciebie przygotowaliśmy sprawdzi się nie tylko podczas zabawy w klubie, ale również na kameralnym przyjęciu w gronie najbliższych. W kolekcji Diverse Party Collection niejedna kobieta będzie przyciągać spojrzenia swoją stylizacją!
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar