Konkursy/

2017-12-29

Buty

Buty i torebki, jak nowe z marką Presto!

Dbamy o to, co kobiety kochają najbardziej. 

 
Kobiety przywiązują szczególną uwagę do detali. Chcemy, aby nasze modowe skarby – buty i torebki, zawsze wyglądały jak nowe! Niestety w wirze codziennych obowiązków mamy bardzo mało czasu na ich pielęgnację. Czy istnieją sposoby na to, by w kilka sekund przywrócić skórzanym butom i torebkom ich naturalny blask? Doskonałym rozwiązaniem są ściereczki do butów i galanterii skórzanej marki Presto, które skutecznie odświeżają wygląd skóry, a także doskonale ją pielęgnują. 
 
 
Buty Galanteria Presto
 
Warto pamiętać, że skóra jest materiałem, który szczególnie wymaga naszej uwagi. Deszcz, śnieg, błoto czy sól na chodnikach to niestety codzienność w szczególności dla butów. Dlatego regularna pielęgnacja jest tak bardzo ważna. Nie musi ona jednak zajmować wiele czasu. Czasami mamy dosłownie tylko chwilę, by przed wyjściem zadbać o wygląd butów, teczki czy torby. Wtedy potrzeba nam szybkiego i prostego w użyciu środka, który nada im idealny połysk. 
 
Nawilżane ściereczki Presto do butów i galanterii skórzanej 2w1, przeznaczone są specjalnie do czyszczenia i pielęgnacji butów oraz galanterii ze skór gładkich, naturalnych i ekologicznych w każdym kolorze. Szybko i skutecznie usuwają zabrudzenia dzięki aktywnym substancjom czyszczącym, przeznaczonym do pielęgnacji delikatnej skóry. Zabezpieczają również przed wnikaniem wilgoci, dzięki zawartości oleju z avocado. Ściereczki nabłyszczają i nie pozostawiają smug, dając spektakularny efekt nowości. 
 
Warto mieć je przy sobie w domu, w pracy i podróży. Funkcjonalne, poręczne opakowanie w małym formacie sprawdzi się zawsze wtedy, gdy twoja torebka i buty będą potrzebować pomocy.
 
Ściereczki do butów i galanterii skórzanej Presto. Opakowanie zawiera 15 szt., cena: ok. 4,99 zł

Komentarze (1)

Magda (2018-01-02 09:54:16)
torebka
Bardzo podoba mi się taki model jak na zdjęciu. Udało mi się taki znaleźć w Primamodzie - czarna skóra lakierowana z motywem skóry krokodylej. Torba jest kobieca, dodaje klasy każej stylizacji a do tego idealna na co dzień, bo bardzo pakowna.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar