2008-06-20

MOTOKOBIETA

Z wiatrem we włosach!

O czym myślą kobiety wybierając się na wakacje? O tym, czy zabrały ze sobą wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Żeby dobrze się bawić musimy też być w doskonałej kondycji fizycznej i psychicznej. Zdrowie i uroda to podstawa udanego wyjazdu. A jak zadbasz o swój samochód, aby dowiózł Cię tam gdzie chcesz?

Komfort jazdy nie zależy tylko od estetycznego wyposażenia. Swoim pięknym, czerwonym autem dojedziesz tam gdzie chcesz tylko wtedy, gdy będzie sprawne technicznie, a tym samym bezpieczne.

Będziesz miała pewność, że dojedziesz do celu. Nie wiesz jak się za to zabrać? Myślisz, że to męska sprawa? Nic podobnego! Ogólnopolska Kampania społeczna Akademia Bezpiecznego Samochodu jest skierowana właśnie do Ciebie! Przygotowała dla wszystkich kierowców przydatne wskazówki, jak odpowiednio zadbać o swój samochód i bezpieczeństwo na drogach.

Pamiętaj! Przed wyjazdem koniecznie zrób przegląd samochodu, będziesz miała pewność, że urlopu nie zakłóci Ci awaria Twojego auta. Samodzielnie możesz sprawdzić poziom oleju oraz płynu hamulcowego. Absolutnie nie dolewaj nowego oleju do starego!
Upewnij się, że wyposażyłaś swoje auto w niezbędne przedmioty: trójkąt, gaśnicę i apteczkę. Zobacz też, czy w samochodzie jest koło zapasowe i czy jest ono w dobrym stanie. Na wszelki wypadek weź ze sobą adresy i telefony warsztatów samochodowych w okolicy Twojego miejsca pobytu.

Gdy już będziesz pewna, że Twój samochód nie zawiedzie Cię w podróży, nie pozostało Ci nic więcej jak tylko spakowanie wakacyjnych strojów do walizek, wskoczenie do Twojego pięknego auta i wybranie się w bezpieczną podróż do wymarzonego miejsca. A tam czekać na Ciebie będą już tylko relaks i rozkoszowanie się piękną pogodą, czego serdecznie życzymy, Szerokiej drogi!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar