Konkursy/

2017-12-22

WARTO WIEDZIEĆ

Więcej znaczy mniej, czyli powrót do formy po świętach

3,2,1… koniec świątecznego ucztowania! Nawet jeżeli suto zastawione stoły znalazły swoje odzwierciedlenie na wadze, nie warto się tym przejmować. Z Egurrola Dance Studio przekonasz się, że czasem więcej znaczy mniej i zbędne kilogramy pożegnasz jeszcze przed zabawą sylwestrową. 

więcej CZASU 
Czas działa na Twoją korzyść. Zasada ta ma również swoje zastosowanie w przypadku długości spożywania posiłków. Po świętach jesteśmy przyzwyczajeni do większych porcji, więc powrót do codziennej diety może być uciążliwy. Wystarczy jednak, że poświęcisz nieco więcej czasu swoim posiłkom. Uczucie sytości pojawia się po około 20 minutach dlatego jedząc powoli możesz łatwiej zadowolić się mniejszym posiłkiem. W ten sposób będziesz w stanie odzyskać doskonałą sylwetkę po świętach bez poczucia głodu.
 
więcej RUCHU 
Odpowiednia dieta wsparta aktywnością fizyczną, przyniesie podwójne efekty. W okresie przedsylwestrowym świetnie sprawdzą się zajęcia taneczne. Sprawdźcie ofertę Egurrola Dance Studio, w której znajdziecie specjalnie na ten okres przygotowane warsztaty Winter Dance Zone. To 3 dni wypełnione zajęciami z różnych stylów w ramach 4 wyjątkowych stref tańca: jazzowego, ulicznego, dla kobiet i dla par. Tylko od Was zależy, czy zdecydujecie się na jedną konkretną strefę tańca, czy będziecie przemieszczać się po różnych salach. A korzyść będzie podwójna – podszkolicie naukę tańca i jednocześnie spalicie setki kalorii.  

więcej WODY
Na pewno już dobrze wiecie, że w ciągu dnia powinno się spożywać przynajmniej 1,5 litra wody. Jest ona niezbędna w procesach przemiany materii, a dodatkowo pomaga wypłukać toksyny dlatego ułatwi oczyszczenie organizmu po świątecznym podjadaniu. Lubicie wodę smakową? Dodajcie do niej owoce cytrusowe. Są niezwykle bogate w przeciwutleniacze i zawierają niewiele kalorii. 
 
I pamiętacie: większość dietetyków zgodnie twierdzi, że jeżeli zaakceptujecie siebie, zaczniecie szybciej chudnąć. Dlatego odnajdźcie swoje mocne strony. Jeżeli sami będziecie czuć się atrakcyjnie, inni też na pewno będą Was tak postrzegali! 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar