Konkursy/

2017-12-14

WSPIERAMY AKCJE

Majewski, Damięcki, Zagrobelny, Mroczek w charytatywnym pokazie mody marki Endo.pl

Majewski, Damięcki, Zagrobelny, Mroczek w charytatywnym pokazie mody marki Endo.pl dla Fundacji Spełnionych Marzeń

Charytatywny pokaz Endo wsparli polscy artyści

 
11 grudnia w Sali Ratuszowej PKiN odbył się charytatywny pokaz kolekcji świątecznej Endo. Mali podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń zaprezentowali stylowe ubranka w towarzystwie gwiazd oraz członkiń Klubu Integracji Europejskiej. Była to kolejna odsłona akcji Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń „Razem możemy więcej” -  projektu, który wspiera dzieci w walce z chorobami onkologicznymi. 
 
Wraz z dziećmi na wybiegu pojawili się Laura Łącz, Szymon Majewski, Mateusz Damięcki, Jarek Jakimowicz, Piotr Zelt, Krzysztof Jankes, Łukasz Zagrobelny, Rafał Mroczek, Paweł Stasiak, Grzegorz "Ornette" Stępień,oraz Antek Smykiewicz. 
 
Pokaz uświetniły występy muzyczne Honoraty “Honey” Skarbek, Sławka Uniatowskiego, Antka Smykiewicza oraz Tomka Luberta i Pączków w Tłuszczu z Tomaszem Karolakiem i Bartoszem Miecznikowskim. 
 
Artyści wystąpili w charytatywnych koszulkach marki Endo i zachęcali innych do włączenia się w tę szczytną inicjatywę. Kupując koszulkę z kolekcji Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń „Razem możemy więcej” na prezent obdarowujemy dwa razy: raz osobę, której przekazujemy upominek i drugi raz Fundację. Pamiętajmy, że cały zysk zostanie przekazany Fundacji i jej podopiecznym. Koszulki w rozmiarach dla całej rodziny są dostępne na www.endo.pl
 
Więcej o charytatywnym projekcie na: https://endo.pl/razem-mozemy-wiecej.html
 
 
Charytatywny pokaz Endo Antek Smykiewicz
 
 
Charytatywny pokaz Endo Mateusz Damięcki
 
 
Charytatywny pokaz Endo Szymon Majewski
 
 
Charytatywny pokaz Endo Łukasz Zagrobelny
 
 
Charytatywny pokaz Endo Rafał Mroczek
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar