Konkursy/

2017-12-14

Pielęgnacja ciała

Co dać przyjaciółce w prezencie gwiazdkowym?

 

Co dać przyjaciółce w prezencie gwiazdkowym? Oto wyjątkowy pomysł, który na pewno ją zachwyci!

Zbliża się Gwiazdka – czas upominków i dobrych emocji. Jak co roku w tym okresie z pewnością myślisz o podarunkach dla przyjaciół i bliskich. Sklepowe półki uginają się od świeczek, kubków i figurek, chwytanych w ostatniej chwili i dawanych z myślą, że przecież najważniejszy jest gest. W głębi serca jednak czujesz, że dawanie prezentów wiąże się ze szczególną radością wtedy, gdy osoba obdarowana szczerze cieszy się z tego, że dostała od Ciebie coś wyjątkowego. Coś przygotowanego specjalnie z myślą o niej i zaspakajającego konkretne potrzeby. Czymś takim z pewnością może być depilacja laserowa, W jakiej sytuacji sprawdzi się voucher na serię zabiegów? Oto kilka z nich.
 
 
Twoja przyjaciółka Ci się zwierza
Wasza relacja jest szczera i nie zastąpiłabyś jej żadną inną. Dzielicie się ze sobą radościami, smutkami… i znasz jej wszystkie bolączki związane z pielęgnacją urody. Wiesz, że jej największym kompleksem jest wąsik nad wargą lub nie raz słyszałaś narzekanie, że na basen pójdziecie dopiero jutro, bo jest zbyt zmęczona, by doprowadzić do ładu swoje łydki ;) Jeśli macie bliską relację, prezent w postaci bonu podarunkowego do salonu depilacji laserowej z pewnością będzie przyjęty z pozytywnym zaskoczeniem.
 
 
Twoja przyjaciółka dąży do perfekcji
Podziwiasz ją, bo bardzo dużo rzeczy robi naprawdę dobrze, a ona bagatelizuje swoje genialne działania dużo wymagając od siebie i innych. Swoją postawą motywuje Cię do pracy nad sobą i daje kopa do realizacji rewolucyjnych pomysłów. Wciąż dostrzega, że coś można poprawić, a gdy uda jej się coś zrobić idealnie – promienieje szczęściem. Jeżeli widzisz, że lubi realizować zadania od początku do końca, seria zabiegów depilacji laserowej pozwoli jej osiągnąć sukces w dążeniu do perfekcyjnie gładkiej skóry.
 
 

Twoja przyjaciółka jest spontaniczna
Uwielbiasz w niej to, że zaraża dobrą energią. Często brakuje Wam czasu na realizację wszystkich pomysłów i chciałybyście, by każda doba miała co najmniej sto godzin. Prezent w postaci depilacji laserowej w dłuższej perspektywie przyniesie Wam dodatkowy bonus w postaci czasu, który – zamiast na usuwanie zbędnego owłosienia – będziecie mogły przeznaczyć na różne działania. Czy wiesz, że poświęcając depilacji 30 minut tygodniowo, w ciągu roku zabiera ona z życia aż 26 godzin? Z pewnością obie przyznacie, że wiecie, jak lepiej wykorzystać ten czas.
 
 
Twoja przyjaciółka lubi zachwycać
W dni, w których czuje się piękna i podziwiana, błyszczą jej oczy, a uśmiech nie znika jej z twarzy. Gdy jednak złamie paznokieć lub na nosie wyskoczy jej pryszcz, jest niepocieszona, aż przyczyna żalu nie zniknie. Wręczając jej bon na serię depilacji laserowej możesz wspomnieć, że dzięki temu już zawsze będzie oszałamiać skórą gładką jak aksamit. Pomagając jej zadbać o tę jedną sferę, pomożesz jej uniknąć kilku zmartwień przez cały rok. 
Boże Narodzenie to przecież święto nowego życia. Święto, które można przeżyć w pełni, gdy da początek czemuś dobremu. Zastąpienie bolączek związanych z koniecznością regularnej depilacji ogromną pulą chwil do wykorzystania na coś innego – przyda się niejednej z nas… Jeśli chcesz wręczyć idealny prezent swojej przyjaciółce – kliknij tutaj i zamów Bon Podarunkowy do salonu Depilacja.pl.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar