Konkursy/

2017-12-11

ROZRYWKA

JULIA ROBERTS mama idealna!

Julia Roberts w „Cudownym chłopaku” stworzyła postać silnej, kochającej kobiety i matki, która dla swojego syna jest w stanie poświęcić wszystko.


Postać grana przez aktorkę ma szansę stać się przykładem dla wielu matek.

Film w kinach od 19 stycznia.

 

Grana przez Julię Roberts Isabele to kobieta ambitna, mądra, dobrze zorganizowana. W trakcie pisania swojej pracy dyplomowej na świat przyszedł Auggie (Jacob Trembley). Syn urodził się z chorobą Treachera Collinsa, której poważna odmiana spowodowała deformację jego twarzy oraz liczne wady utrudniające normalne funkcjonowanie. Walka o niego zaczęła się już w szpitalu i tam się niestety nie skończyła. Isabele postanowiła porzucić swoje dotychczasowe zajęcia i w pełni poświęcić się opiece nad synkiem. Stworzyła dla niego przestrzeń, w której mógł się rozwijać, uczyć i kochać siebie pomimo choroby. Uczyła go, że piękna nie widać gołym okiem, że ukryte jest wewnątrz każdego człowieka i ważne jest, aby umieć się nim dzielić.

„Cudowny chłopak” to film o ogromnej miłości rodziców i ich walce o normalne życie dla swojego dziecka. Isabele jest matką, która postawiła jego dobro i budowanie jego wartości jako cel swojego rodzicielstwa. Stała się murem ochronnym dla syna i dzięki niej Auggie stał się gotowy, aby po raz pierwszy zmierzyć się ze światem.

 

CUDOWNY CHŁOPAK (Wonder)

PREMIERA:19 stycznia 2018r.

 

Reżyseria: Stephen Chbosky

Obsada: Julia Roberts („Erin Brockovich” - OSCAR, „Królewna Śnieżka”, „Pretty Woman, „Notting Hill”, „Dzień matki”) Jacob Tremblay („Pokój”, „Zanim się obudzę”, „Osaczona”) Owen Wilson („O północy w Paryżu”, „Noc w muzeum”, „Marley i ja”, „Dziewczyna warta grzechu”, „Polowanie na druhny”)

Gatunek: komediodramat

Produkcja: USA 2017

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

 

Julia Roberts, Owen Wilson i młody gwiazdor znakomitego „POKOJU” w porywającej opowieści o tym, że niełatwo być innym. Ekranizacja międzynarodowego bestsellera, który wzruszył i rozbawił miliony czytelników na całym świecie. Każdy chce się wyróżniać. Nikt nie chce być inny. Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar