Konkursy/

2017-12-06

KSIĄŻKA

Życie bez efektu jo-jo, premiera nowej książki Moniki Honory

W najbliższą sobotę, 09.12. o godzinie 14:30 w Wilcza Centrum Konferencyjne, przy ulicy Wilczej 6 w Warszawie, odbędzie się premiera książki „Życie bez efektu jo-jo, czyli lekka kuchnia Moniki Honory”. Jest to już piąta pozycja w dorobku pisarskim Moniki Honory, twórczyni Programu Przemian. Oprócz prezentacji nowej książki, Monika opowie o skutecznym sposobie na utratę wagi oraz zdradzi nieznane dotąd sekrety swojej metody opartej na zupach.

 

Odchudzanie i poszukiwanie nowych sposobów na redukcję wagi, to tematy, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród Polaków. Nie bez powodu. Jak podają różne źródła, około 70% społeczeństwa ma problemy z nadwagą lub otyłością. Walka z  kilogramami to jednak nie tylko dieta i ćwiczenia. Według autorski książki „Życie bez efektu jo-jo, czyli lekka kuchnia Moniki Honory”, utrata wagi to także pokonanie własnych słabości, dlatego bardzo ważny w tym starciu jest także aspekt psychologiczny. „Przez większość mojego życia byłam osobą otyłą, dlatego wiem jakie problemy pojawiają się w umyśle kogoś, kto za wszelką cenę chce schudnąć. Odchudzanie zaczyna się w głowie, dlatego w mojej nowej książce podkreślam wagę psychologii w procesie utraty kilogramów. Ta książka to spis wszelkich, najważniejszych zasad, które mam nadzieję ułatwią życie innych i pozwolą im osiągnąć swoje cele” – wyjaśnia Monika Honory, ekspert ds. odchudzania.
 
Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką zdrowego żywienia, zarówno w ujęciu fizycznym oraz psychicznym, na premierę piątej książki Moniki Honory, która odbędzie się w sobotę 9 grudnia w Wilcza Centrum Konferencyjne – Sala C, przy ulicy Wilczej 9 w Warszawie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:30. Podczas prezentacji nowej książki, będzie można dowiedzieć się m.in.: jakich tricków użyć, żeby schudnąć? Dlaczego lekkostrawne dania są tak ważne dla dobrej przemiany materii? Co zrobić, żeby nie powrócił efekt jo-jo? Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:30.
 
Podczas premiery książki na uczestników czeka wiele niespodzianek, konkurs, a także degustacja wybranych przepisów zawartych w książce „Życie bez efektu jo-jo, czyli lekka kuchnia Moniki Honory”.
 
Na premierę można przybyć po uprzedniej rejestracji na stronie: http://www.monikahonory.pl/produkt/udzial-premierze-ksiazki/


Liczba miejsc jest ograniczona!
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar