Konkursy/

2017-12-04

Desery

Orzeźwiające słodkości z ... Oranżadą Hellena!

Autentycznie najlepsza GALARETKA – nowość


W tym sezonie Oranżada Hellena zaskoczy wszystkich miłośników lekkich słodkości. Nowość w ofercie, czyli Galaretka czerwona o smaku oranżady, to idealne połączenie kultowego polskiego deseru z oryginalnym, landrynkowym smakiem Oranżady Hellena. Produkt jest już dostępny w sklepach. 
 
 
Klasycznie i zaskakująco
 
Oranżada Hellena wie, jak pozytywnie zakręcić i wywołać efekt wow! Po raz kolejny łączy tradycję z nowoczesnością, tym razem tworząc pyszny deser -  Galaretkę czerwoną o smaku oranżady. Kolorowe kostki zatopione w aksamitnym jogurtowcu czy galaretka z bitą śmietaną, przypominają czasy młodości. Od teraz galaretka urzeka wyjątkowym, landrynkowym smakiem Oranżady Hellena. Oryginalna receptura, niezapomniany smak beztroskich chwil dzieciństwa i słodkie orzeźwienie - to wszystko znajduje się w tej autentycznie najlepszej galaretce!
 
Kreatywna zabawa – będzie naprawdę słodko!
 
Galaretka to deser, którym można rozkoszować się na wiele sposobów. Jest szybka i prosta w przygotowaniu, dlatego świetnie sprawdzi się w klasycznej formie, z kolorowymi owocami, jako dodatek do ciast, biszkoptów, tart, deserów czy puddingów. Wiosną i latem orzeźwi, a jesienią i zimą jej wyjątkowy, landrynkowy smak przywoła optymistyczny, wakacyjny klimat. Ta lekka przekąska będzie idealna na spotkania towarzyskie, jako słodki deser lub kreatywny akcent w ciastach. Moc landrynkowej przyjemności gwarantowana!
 
Producent: Colian
Produkt:  Galaretka czerwona o smaku oranżady Hellena
Gramatura: 60 g
Cena: ok. 1,70 zł
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar