Konkursy/

2017-11-23

Kolekcje ubrań

Efemeryczna i zmysłowa linia ANSWEAR.COM

Świeżość, delikatność, kobieca niewinność, a przy tym siła i niezależność. Czas na nową linię marki własnej ANSWEAR.com!

 
 
 
BLOSSOM MOOD - nowa linia marki własnej ANSWEAR.com to propozycja dla kobiet pragnących w modny sposób podkreślić delikatność, ale również drzemiącą w nich siłę. Fanki ekstrawagancji i miłośniczki modowej subtelności z pewnością znajdą coś dla siebie. A jest z czego wybierać. W ofercie znalazły się szyfonowe sukienki, wełniane płaszcze, miękkie dzianiny, a także skórzane ramoneski i metaliczne mini spódniczki -wszystko utrzymane w kolorach ziemi. Jednak wykorzystane w projektach kolory to nie wszystko. Delikatności i romantyzmu kolekcji nadają również wzory - misterne hafty przeplecione kratą. Charakteru i pazura dodają zaś ćwieki, cekiny i wszelkiego rodzaju błyskotki.
 
To jednak nie koniec. Na uwagę zasługują również pięknie wykonane  plenerowe zdjęcia wizerunkowe marki. Delikatna uroda modelek nie tylko idealnie podkreśla trwający już jesienno-zimowy klimat, ale również charakter kolekcji i motywy przewodnie jakimi się kierowano. Miała być nieskrępowana młodość, optymizm i subtelna kokieteria i się udało! 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar