Konkursy/

2017-11-13

Pielęgnacja ciała

Depilacja intymna - dlaczego nie warto się jej wstydzić?


Depilacja strefy intymnej jest kwestią indywidualną. Różnego rodzaju zabiegi w tym obszarze nie są zwykle zbyt przyjemne. Wiele osób, którym zależy na pozbyciu się włosków z okolic narządów płciowych, decyduje się na regularne usuwanie włosków samodzielnie, korzystając z tradycyjnych sposobów i popełniając różnego rodzaju błędy.

Wizyta w salonie kosmetycznym i profesjonalne wykonanie zabiegu często wiąże się z onieśmieleniem. A przecież z depilacją bikini wiąże się wiele kwestii, dzięki którym wzrasta codzienne poczucie komfortu i pewności siebie. Oto kilka powodów, dla których warto pozbyć się poczucia zawstydzenia związanego z depilacją części intymnych.
 
Poczucie higienicznej czystości
Włoski rosnące w okolicach części intymnych niejednokrotnie zatrzymują różnego rodzaju wydzieliny organizmu, co może wywoływać nieprzyjemne odczucia. Jeśli zadbasz o redukcję włosków w tym obszarze, zyskasz permanentne uczucie świeżości utrzymujące się w każdym momencie cyklu.
 
 
 
Zabiegi depilacji intymnej w specjalistycznym salonie zazwyczaj trwają krótko, a mogą zapewnić cudowne rezultaty na długi czas. Nie warto zatem powstrzymywać się przed profesjonalną depilacją wyłącznie ze względu na towarzyszące temu zawstydzenie.
 
Wyższy komfort w różnych sytuacjach
Samodzielna depilacja części intymnych często prowadzi do podrażnień, szczególnie w przypadku, gdy jest wykonywana pośpiesznie. Podjęcie decyzji o przełamaniu zawstydzenia i wizycie w salonie kosmetycznym pozwala usunąć włoski w sposób właściwy i zmniejsza ryzyko nieprzyjemnych odczuć. 
 
 
 
Jeśli zdecydujesz się na serię zabiegów depilacji laserowej – po przejściu wszystkich sesji na zawsze pozbędziesz się włosków z tego obszaru i nigdy już nie będziesz musiała się martwić o stan owłosienia w tym obszarze. Bez zbędnej krępacji będziesz mogła korzystać z sauny i basenu, a także czuć się bardziej komfortowo podczas intymnego spotkania z partnerem.

Dla osoby wykonującej zabiegi depilacji to nie jest nic nadzwyczajnego
 
Mimo tego, że dla Ciebie odsłonięcie przed kimś strefy bikini może być krępujące – na pewno nie będziesz pierwszą osobą, która przychodzi do salonu w celu usunięcia włosków z okolic bikini. Onieśmielenie, które może Tobie przy tym towarzyszyć, z pewnością odczuwało wiele osób przed Tobą. Nie ma czego się obawiać – w salonie spotkasz się ze zrozumieniem i profesjonalnym przyjęciem. Zabiegi tego rodzaju są wykonywane w zamkniętym pomieszczeniu, a osoba wykonująca zabieg usunie włoski z większą delikatnością i precyzją, niż jesteś w stanie uzyskać przy samodzielnie przeprowadzanym zabiegu. Jeśli przed wizytą w salonie powstrzymuje Cię zawstydzenie – nie wahaj się dłużej, bo naprawdę nie warto.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar