Konkursy/

2017-11-10

Nowinki

Puchowe kurtki od ANSWEAR.COM

Ciepłe kurtki puchowe w tym sezonie są produktem pierwszej potrzeby. W końcu są doskonałą ochroną przed zimnem i co najważniejsze nie pozwalają nam zmarznąć nawet w najmroźniejsze dni. W naszym klimacie ciepła kurtka do podstawa! Znajdź idealny dla siebie model z ANSWEAR.com. 

Puchowe kurtki – do tej pory uważane za najtrudniejsze okrycie wierzchnie do ogrania. Często znienawidzone ustępowały miejsca wełnianym płaszczom, a także kożuchom przypominającym ramoneski, ale nie w tym sezonie. Tej zimy z powodzeniem odczarowujemy mit na temat puchowych kurtek i nosimy je nie tylko w sportowych stylizacjach, ale również na co dzień i wieczorowo. 
 
Na jakie modele warto postawić? Ciekawą propozycją są pikowane kurtki z podwyższonym kołnierzem, klasyczne w kolorze krwistej czerwieni, a także oversizowe z kapturem. 
 
To jednak nie koniec. Zimą będziemy nosić również srebrne puchówki oraz te nieco bardziej eleganckie, charakteryzujące się opływowym kształtem i zapięciem w talii. Jedno jest pewne kurtki dostępne w ofercie ANSWEAR.com są nie tylko modne, ale również niezwykle funkcjonalne. Nie powiększają o kilka rozmiarów, a wręcz pozwalają wyglądać atrakcyjnie i stylowo.
 
Zobacz już dziś nasze zestawienie najmodniejszych puchowych kurtek do ANSWEAR.com 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar