Konkursy/

2017-11-09

Nowinki

Grudniowy numer COSMOPOLITAN już na rynku!

Na okładce grudniowego numeru magazynu Cosmopolitan znalazła się aktorka Kate Hudson – królowa fabryki snów, żyje z pasją i dla pasji. Ulubienica Hollywood, która odkryła sekret jak stać się kobietą sukcesu -  cokolwiek zrobi to się sprzedaje, cokolwiek ma na sobie, chcemy to kupić, w jakimkolwiek filmie wystąpi, idziemy do kina. Kate Hudson zdradza czytelnikom Cosmo co tak naprawdę lubi a czego nie znosi i dlaczego nie boi się krytyki oraz ujawnia całą prawdę o Hollywood.   

 

Ponadto w magazynie:  
 
Ujawniamy makijażowe triki wszech czasów – przedstawiamy 5 kluczowych elementów udanego make-up dla początkujących i nie tylko,  po ich opanowaniu będziesz wyglądała świetnie i olśnisz urodą znajomych. 
 
Rywalki od serca – co zrobić gdy Twoja przyjaciółka jest twoją rywalką. Opisujemy znane damskie, rywalizujące ze sobą duety Ewa Chodakowska i Ania Lewandowska, siostry Hadid czy polskie szafiarki Jessica Mercedes i Maffasion. Co je łączy zdrowa rywalizacja czy może coś zupełnie innego …? Tego dowiemy się w najnowszym Cosmo. 
 
 Wróżka prawdę Ci powie, ale czy na pewno ?? -  kolejki do wróżek i sumerologów zaczynają się wydłużać a w  Cosmo ujawniamy z jakimi pytaniami najczęściej przychodzimy do wróżek. 
 
Pomagamy rozpoznać syndrom księcia na białym koniu – wyjaśniamy co to oznacza i jak nie dać się nabrać.  
 
Nowe strategie randkowania - jak profesjonalnie zaplanować randkę, osłodzić akcję poszukiwawczą i zwiększyć szansę na happy end.  
 
Moda w Cosmo to najnowsze trendy, najlepsze stylizacje i tona inspiracji. W najnowszym numerze pokazujemy sukienki, w których każda kobieta wybierze idealną kreacje dla siebie i będzie wyglądała obłędnie. 
 
Tylko dla Cosmo Girl – 30 % zniżki na wszystkie nowości w sklepie DeeZee.pl  
 
Redaktor Naczelną magazynu Cosmopolitan jest Hanna Wolska.   
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar