2017-11-08

Moda ślubna

Światło by Sylwia Kopczyńska

Wśród ślubnych propozycji po raz kolejny pojawia się światło, którego nie sposób przeoczyć. Najnowsze modele Sylwii Kopczyńskiej zapierają dech w piersiach i zaskakują w subtelny sposób. Kolekcja Światło 2018 to zupełnie nowe doświadczenie mody ślubnej, która urzeka od pierwszego spojrzenia. 

 
 
Wrażliwość Kopczyńskiej i jej świeże spojrzenie na modę ślubną ujmuje subtelnością.  W 2018 Kopczyńska postawiła na świetlistość i naturalną zmysłowość, bawiąc się  lekkością tkaniny, dyskretnymi przezroczystościami oraz ulotną grą świateł. 
 
Kolekcja 2018 to prawdziwa wirtuozeria, a głównym motywem jest przenikanie...faktur, wzorów oraz refleksów świetlnych. Miękkie, zwiewne materiały współgrają ze sobą, delikatnie otulając ciało panny młodej. Nie ma tu granic, konturów ani ciężkich form.  
 
To co w kolekcji jest najpiękniejsze -  jest nieuchwytne, ulotne - zupełnie jak światło w naturze.  To także najbardziej osobista kolekcja projektantki. 
 
Odkąd tylko projektantka pojawiła się na rynku, zaskakuje nowymi pomysłami i przełamuje schematy. 
 
Już w 2012 roku pojawiły się charakterystyczne dla projektantki wielowarstwowe, kaskadowe tiule oraz delikatni zagęszczane koronki  Trzy lata temu, rynek mody miał okazję obserwować jak Kopczyńska jako jedyna w Polsce wprowadza do kolekcji ślubnych pastele. Rok temu, natomiast, spotkało nas jeszcze większe zaskoczenie, bowiem projektantka zaprezentowała modele, w których panna młoda ubrana była nie tylko w suknię ślubną, ale również szorty.
 
Panna Młoda w sukni z najnowszej kolekcji może się poczuć  niezwykle lekko. Wspomniana lekkość dotyczy nie tylko charakterystycznej tkaniny, ale przede wszystkim niezwykłego poczucia swobody w projektach autorstwa Sylwii. Suknia, w której zamierza złożyć małżeńską przysięgę, eksponuje jej naturalność w zachwycający sposób. 
Każda Panna Młoda chce wyglądać wyjątkowo w swój wielki dzień. Nad tym na czym polega ta wyjątkowość zastanawiają się projektanci z całego świata, próbując spełnić oczekiwania klientek. Kopczyńska, jak w każdej poprzedniej kolekcji, podsuwa kobiecie różne rozwiązania -  każda suknia jest jednocześnie końcową stylizacją, jak też może być rozbudowana poprzez danie kolejnych elementów jak dodatkowa spódnica. 
 
Kopczyńska wychodzi z rozwiązaniem, dzięki któremu panna młoda czuje się pewną sobie, naturalnie zmysłową kobietą, jest po prostu sobą. 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar