Konkursy/

2017-10-14

ROZRYWKA

EWA FARNA 10: SKAZANA NA BUSA w kinach HELIOS!

Ogólnopolska sieć kin Helios zapowiada wyjątkowe wydarzenie dla fanów jednej z najbardziej charyzmatycznych i energetycznych muzycznych osobowości – Ewy Farnej! W wybranych kinach sieci fani spotkają się z gwiazdą, wysłuchają krótkiego setu akustycznego oraz obejrzą film dokumentujący 10 lat życia na scenie!

 
Ewy Farnej nikomu przedstawiać nie trzeba. Piękna, młoda, zdolna, z atomowym głosem dała się poznać szerokiej publiczności w wielu odsłonach. Pojawiła się jako trener swej drużyny w 3. edycji "Bitwy na głosy", gdzie dotarła do samego finału. Zasiadła w jury słowacko-czeskiego „Superstar” - odpowiednika polskiego „Idola”.
 
W 2017 roku wkroczyła z nową energią i nowymi projektami: w Polsce i Czechach wydaje singiel promujący film „Wszystko albo nic”, za który w Polsce otrzymuje Złotą Płytę, wzięła udział w dubbingu superprodukcji animowanej „SING” i została jurorem w powracającym po 12 latach na antenę „Idolu”. Jesienią tego roku wokalistka wkracza na wielki ekran z filmem „EWA FARNA 10: SKAZANA NA BUSA”, który dokumentuje jej 10-letnią obecność na scenie. Przy tej okazji spotka się z fanami w wybranych kinach sieci Helios: Wołomin (6.11.), Białystok Biała (8.11.), Olsztyn (13.11.), Gdańsk Galeria Alfa (22.11.), Szczecin Outlet Park (27.11.) oraz Łódź Sukcesja (13.12.).
 
Szczegółowe informacje dotyczące premierowych pokazów filmu „EWA FARNA 10: SKAZANA NA BUSA” dostępne są pod adresem www.helios.pl/ewafarna. Do zobaczenia na spotkaniach i muzycznych seansach!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar