Konkursy/

2017-10-10

Twarz

Golden Rose na targach URODA

7-8 października w gdańskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO już po raz 20 odbyły się Targi Uroda. Wydarzenie pod hasłem: "Targi Uroda, czyli jak być trendy" przyciągnęło nie tylko tłumy entuzjastów kosmetycznych nowinek, ale również ponad 300 firm z branży beauty, w tym znaną na rodzimym rynku markę Golden Rose.

Targi Uroda Golden Rose

 

Targi Uroda Golden Rose

 
Uczestnicy podczas wydarzenia mieli okazję do przetestowania produktów, a także ich zakupu w atrakcyjnych cenach. Tak też było na stoisku Golden Rose. Odwiedzające wydarzenie klientki mogły nabyć kolorowe kosmetyki oraz spędzić kilka chwil pod pędzlami zdolnych wizażystek marki. Makijażowe ekspertki nie tylko doradzały w zakresie doboru produktów do typu urody, ale także wykonywały metamorfozy ust lub brwi, zdradzając techniki mistrzów makeup'u. Również fanki malowania paznokci pod czujnym okiem stylistki mogły przetestować lakiery w najmodniejszych odcieniach tego sezonu.
 
Odwiedzające stoisko panie największe zainteresowanie okazywały nowym pomadkom do ust z serii Smart Lips. Amatorkom makijażu do gustu przypadły intensywne kolory pomadek oraz bardzo kremowa konsystencja, która nie wysusza ust, a dodatkowo je nawilża.
 
 
Targi Uroda Golden Rose

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar