2017-10-07

ROZRYWKA

Pierwszy odcinek 2. sezonu serialu HBO Wataha w kinach Helios!

Tagi: film, serial

Ogólnopolska sieć kin Helios zapowiada wyjątkowe wydarzenie dla fanów jednego z najlepszych polskich seriali ostatnich lat. Już 15 października, o godzinie 20:10, na ekranach 12 największych kin Helios w całej Polsce Widzowie zobaczą pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu HBO Wataha na specjalnych, bezpłatnych pokazach!

 

Drugi sezon serialu ponownie przeniesie Widzów w Bieszczady, które tym razem pokażą swoje mroczniejsze oblicze. Akcja rozpoczyna się 4 lata po wydarzeniach pierwszego sezonu. Pogranicze jest niespokojne, coraz więcej ludzi nielegalnie przekracza granicę, a Straż Graniczna funkcjonuje pod ogromną presją. Po odkryciu makabrycznej zbrodni na granicy prokurator Dobosz (Aleksandra Popławska) otrzymuje zadanie poprowadzenia śledztwa i pełna obaw wraca w Bieszczady. 
 
Markowski (Andrzej Zieliński) twardą ręką trzyma watahę, zyskał zaufanie swoich podwładnych, ale sprawy sprzed lat nie dają mu spokoju. Grzywa nie żyje. Rebrow (Leszek Lichota) ścigany przez wymiar sprawiedliwości ukrywa się w bieszczadzkiej głuszy. Zmaga się z dziką naturą, a kontakt utrzymuje tylko z dwojgiem przyjaciół – Łuczakiem (Jacek Lenartowicz) i Martą (Anita Jancia-Prokopowicz). Wszystko zmienia się, gdy w jego kryjówce pojawia się nielegalna imigrantka – Alsu (Anna Donchenko). 
 
Aby otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie wystarczy dokonać rejestracji pod adresem www.helios.pl/wataha, a następnie odebrać zaproszenie osobiście w kasie wybranego kina sieci Helios od 14 października, od godziny 10:00. Fakt rejestracji nie oznacza gwarancji otrzymania miejsc na sali. Czynnikiem decydującym będzie kolejność fizycznego odbioru biletów w kinie (do wyczerpania puli miejsc).
 
Premiera drugiego sezonu cieszącego się ogromną popularnością serialu HBO Wataha zaplanowana jest na 15 października równocześnie w HBO i HBO GO oraz na ekranach kin Helios w: Białymstoku (Galeria Biała), Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku (Galeria Alfa), Kaliszu, Kielcach, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie (Outlet Park) i Wrocławiu (Aleja Bielany). W rolach głównych ponownie wystąpią Aleksandra Popławska i Leszek Lichota. Reżyserami produkcji są Kasia Adamik i Jan P. Matuszyński.
 
Szczegółowe informacje dotyczące bezpłatnych pokazów premierowego odcinka drugiego sezonu serialu HBO Wataha dostępne są pod adresem www.helios.pl/pokaz-wataha. Do zobaczenia na seansach!
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar