2017-10-07

Hobby

Nowy sensacyjny numer CKM!

Na okładce najseksowniejsza blondynka w Polsce Paula Tumala, a w środku m.in. wywiady z Tomaszem Hajto i Janem Błachowiczem oraz Jarosław „Masa” Sokołowski robiący... masę!

 

 
Bez dwóch zdań: listopadowy numer CKM (w kioskach już w październiku) pęka w szwach od niesamowitych zdjęć i artykułów. Piękna Słowianka Donatana i prezenterka MTV pokazuje, co ma najlepszego, najsłynniejszy świadek koronny w Polsce ujawnia swój trening na siłowni, a kultowy komentator piłkarski stawia truskawkę na torcie. I to jeszcze nie wszystko.
 
 
W nowym numerze CKM znajdziecie mnóstwo wywiadów i artykułów dla prawdziwych mężczyzn:
 
* JAN BŁACHOWICZ – jeden z najlepszych polskich wojowników MMA zanim wejdzie do klatki na gali UFC w Gdańsku, mówi CKM m.in. o ostrym piciu, ostrym strzelaniu i przygotowaniach na koniec świata.
* TOMASZ HAJTO – niegdyś świetny piłkarz, dziś ulubiony komentator piłkarski Polaków i gwiazda internetu. Rozmawiamy o memach, hejtach, komentowaniu „FIF-y” oraz oczywiście tych detalach.
* JAROSŁAW SOKOŁOWKI „MASA” – nie, ze słynnym świadkiem koronnym nie rozmawiamy o mafii. W tym numerze CKM Jarosław Sokołowski pokazuje, skąd wzięła się jego ksywka: „Masa” robi masę na siłowni!
* RAFAŁ MASNY – 1/3 kultowej ekipy Abstrachuje opowiada nie tylko o budowaniu imperium na YouTube.
* SWINGING – poradnik dla tych, co chcieliby zacząć bawić się w „te rzeczy“, ale się wstydzą. Albo nie wiedzą jak.
* MĘSKA ROZ(G)RYWKA – gorące premiery tej jesieni: gry wideo, gadżety gamingowe, gry planszowe.
* HALLOWEEN – wiemy, że to mało polskie święto, ale i tak je lubimy. Z tej okazji w CKM test luksusowego karawanu, gadżety do straszenia bliźnich oraz... nagie dziewczyny w trumnach.
 
 
 
 
W listopadowym CKM jest też oczywiście sekcja „Strefa wrzenia” z sesjami zdjęciowymi gorących polskich kobiet! 

* PAULA TUMALA – była Słowianką u Donatana, damą w telewizji TTV i prezenterką w MTV. U nas Paula jest taka, jaką lubimy ją najbardziej: naga!
* MAXIME PARKER – niech cię nie zmyli ten pseudonim – to gorąca Polka z krwi i kości. Tylko trochę bardziej wytatuowana...
* DZIEWCZYNY I TRUMNY – polskie modelki pozują na polskich trumnach firmy Lindner. Te zdjęcia oglądaj tylko w czasie Halloween!
 
Więcej informacji o zawartości najnowszego numeru:  https://www.ckm.pl/lifestyle/nowy-numer-ckm-od-piatku-w-kioskach,19655,1,a.html
 
Listopadowy CKM 11/2017 w kioskach już od piątku 6 października!
 
 
Cena: 8,99 zł (w tym 8% VAT)
Liczba stron: 120+4
PDS: 06 PAŹDZIERNIKA 2017 
gwiazda z okładki: paula tumala

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar