Konkursy/

2017-09-25

Włosy

Nowość od OGX – linia Anti-Gravity + Hydration O2

Lekkie i nawilżone włosy? To możliwe z nową serią OGX, zawierającą liposomy tlenu i wyciąg z maliny moroszki.

 
Unikalna formuła zawierająca liposomy tlenu i wyciąg z maliny moroszki sprawia, że włosy są lekkie i nawilżone. Produkty z tej linii świetnie sprawdzą się do delikatnych, cienkich włosów, które nabiorą naturalnej objętości. W linii znajdują się: szampon, odżywka oraz tonik do włosów.  Niesamowicie lekkie formuły gwarantują nie tylko nawilżenie i elastyczność, ale również przywracają włosom życie i energię. 
 
 
 
 
 
 
Receptury OGX zawierają egzotyczne składniki, które pozyskuje się z najdalszych zakątków świata. Nie zawierają parabenów i wykorzystują unikatowe połączenie surfakantów. Do tego mają wspaniałe zapachy. Dopracowane formuły głęboko oczyszczają włosy, dlatego konieczne jest użycie odżywki, która zamknie łuski włosów. Produkty OGX to niezwykłe remedium na różny problemy z włosami. Niacyna i kofeina na ich wypadanie, marokański olej arganowy i proteiny jedwabiu dla ich odżywienia. Do tego w serii można znaleźć produkty z filipińskim mleczkiem kokosowy, japońskimi kwiatami wiśni, czy brazylijską keratyną. Kosmetyki OGX skierowane są do osób, które dbają o wygląd, a pielęgnacja i stylizacja włosów nie jest im obojętna. Lekkie formuły dbają nie tylko o piękne włosy, ale również o skórę głowy. Regulują jej właściwe funkcjonowanie i doskonale odżywiają. Do tego mają piękny i delikatny zapach, który swoją egzotyką przenosi w najdalsze zakątki świata. 
 
 
DOSTĘPNOŚĆ: Produkty są dostępne w sprzedaży w drogeriach Rossmann, Hebe, Kontigo i  w sklepie internetowym: www.PanaKotaSklep.pl
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar