2017-09-25

RECENZJE REDAKCJI

DERMEDIC SUNBRELLA jeszcze z nami!

Wrzesień to czas, kiedy wakacyjne wyjazdy większość już ma za sobą, niektórzy jednak jeszcze przedłużają ten czas i właśnie we wrześniu dopiero zaczyna się ich urlop, dlatego jeszcze przydadzą się produkty, które ochronią całą rodzinę przed promieniowaniem UV.

 

Krem do twarzy z filtrem, powinniśmy stosować cały rok, o czym pisałam tutaj:

www.udziewczyn.pl/Artykul/20906/DERMEDIC-SUNBRELLA-SPF-50%2b-krem-ochronny-do-twarzy-sk%C3%B3ra-suc

 

Poniżej recenzje kilku produktów DERMEDIC SUNBRELLA, które zapewnią profesjonalną ochronę przed promieniowaniem UV oraz sprawią, że nasza skóra będzie wyglądać na piękną, zadbaną i nawilżoną.

 

SUNBRELLA Masło utrwalające opaleniznę, pielęgnujące skórę, skóra wrażliwa każdego typu do twarzy i ciała (Bronze Protect)225 g

Kiedy wracamy z licznych wycieczek, wakacyjnych wojaży, plaży... patrzymy w lustro i widzimy przepięknie opaloną skórę, warto zachować ten widok na dłużej, dlatego sięgamy po masło utrwalające opaleniznę, które także odpowiednio nawilży naszą skórę i zabezpieczy przed przedwczesnej utracie koloru.

Zapach był dla mnie i męża zaskoczeniem. Spodziewaliśmy się czegoś podobnego do masełka Dermedic, którym smarowaliśmy synka, czyli coś kokosowego, czekoladowego. Zamiast tego powitał nas zapach cytrusowy dla mnie coś jakby pomarańczowego dla męża mandarynkowego ;) cytrusowego.

Masełko mimo, że jest dość bogate, tłuste, ma lekką konsystencję i szybko się wchłania w skórę, pozostawia na niej poświatę, aksamitną gładkość i lśnienie.

Czy utrwala opaleniznę? W pewien sposób z pewnością, gdyż pomaga zachować skórę w dobrej kondycji, mocno ją nawilżyć, więc nie będzie nam się szybko łuszczyła pozbywając pięknego pożądanego złoto-brązowego odcienia.

Nie tylko na wakacje!

Choć te dla niektórych wciąż jeszcze trwają i korzystają z atrakcyjnych wrześniowych promocji by wygrzewać się jeszcze na słońcu zagranicznych plaż. Inni wybierają solarium i tutaj też warto zadbać o intensywne nawilżenie skóry, by prezentowała się pięknie.

Życzę przepięknej, zdrowej opalenizny! 

 

 

baby DERMEDIC SUNBRELLA SPF 50 Mleczko ochronne dla dzieci i niemowląt SUNBRELLA SPF 50

Mleczko ochronne skóra wrażliwa dzieci i niemowląt, do twarzy i ciała 100g to produkt, który zapewni ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA UVB.

Mleczko używaliśmy u synka (3 latka, 7 miesięcy) na twarz i całe ciało, codziennie rano po porannej toalecie, aplikowaliśmy je i czekaliśmy aż się wchłonie, dopiero ubieraliśmy ciuszki, oraz po wyjściu z domu ok. 2 godz. po porannym nałożeniu i przez cały dzień podczas przebywania na słońcu w odstępach 2, 3 godz., czasem szybciej jak dziecko korzystało z basenu.

Ogromną zaletą mleczka jest fakt, że nadaje się zarówno do tarzy jak i ciała, na czym mi zależało, gdyż nie ma konieczności zabierania ze sobą aż dwóch różnych produktów, tutaj mamy 2 w 1.

Kolejny plus za tubkę, która nie zajmuje dużo miejsca, ładna szata graficzna, która rzuca się w oczy i z łatwością odnajdziemy je w torbie oraz za konsystencję. Poprzednim razem miałam krem z innej firmy, który był bardzo gęsty i tępy w konsystencji przez co źle się aplikował, bielił też ciałko dziecka, w przypadku mleczka nie ma tego problemu, co nas cieszy, gdyż dziecko raczej nie poczeka, aż go dokładnie nasmarujemy, szczegolnie na plaży, kiedy chce się już bawić, dlatego ważne jest, aby taki produkt szybko się rozsmarowywał i wchłaniał.

 

Dziękujemy baby Dermedic za ochronę maluszka! 

 

SUNBRELLA SPF 30 Mleczko ochronne skóra wrażliwa każdego typu do ciała (Family Care) 260g

Swoje wakacje spędzamy rodzinnie, dlatego produkt Family Care o dużej pojemności 260g to fajna opcja, ekonomiczna i praktyczna!

Zawsze można nim "poczęstować" innych członków rodziny, którzy nie zabrali ze sobą nic ochronnego na słoneczko. Mleczko przez swoją konsystencję, jest bardzo wydajne i w pojedynke napewno go nie zużyjemy, więc warto zadbać o partnera, teściową, siostrę, bratanka...

Podzielmy się tym, co dobre, a to mleczko takie jest, oczywiście nie w sensie, że smakowym ;) ale działające świetnie. Pamiętać jednak należy o jego aplikacji co jakiś czas lub po wyjściu z wody, choć jest wodoodporne, jednakże zawsze warto go uzupełnić.

Po plażowaniu, gdy siedzimy w ogrodzie, mleczko zawsze leży na stole w koszyczku i każdy może z niego skorzystać, to fajny patent, dla tych co zapominają, że trzeba chronić skórę, często ktoś nas odwiedza i bierze je do ręki czytając etykietę, mówię, że może użyć i wiecie co? zawsze chętnie korzystają, smarując odkryte części ciała. Niestety nie każdy pamięta, by się nasmarować przed wyjściem z domu, dzięki temu może to nadrobić:)

 

 

 

Tekst, zdjęcia:

NekropolisQueen

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar