Konkursy/

2017-09-24

Włosy

Nowa linia pielęgnacyjnych farb od Laboratorium Kosmetycznego Joanna

 Nowa linia pielęgnacyjnych farb do trwałej koloryzacji włosów Ultraplex

od Laboratorium Kosmetycznego Joanna
 
 
Trwała koloryzacja połączona z intensywnym odżywianiem i regeneracją włosów? Teraz to możliwe dzięki nowej, pielęgnacyjnej linii Ultraplex od Laboratorium Kosmetycznego Joanna w dwunastu różnych odcieniach. Farby nie tylko zapewnią trwały i intensywny kolor, ale również sprawią, że kosmyki znów będą wytrzymałe, sprężyste oraz lśniące.   
 
Ultraplex Color to innowacyjna farba łącząca trwałą koloryzację z najnowocześniejszą technologią głębokiej odbudowy włosów. Dzięki dwóm prostym krokom oraz starannie skomponowanej recepturze składników odżywczych, włosy bez trudu zyskają nowy, trwały kolor oraz zdrowy wygląd.
 
Pierwszy krok to koloryzacja, podczas której należy połączyć aktywator z farbą. Zapewnia on odbudowę mostków dwusiarczkowych znajdujących się wewnątrz włosa. Po wniknięciu mieszanki w jego włókna rozpoczyna się intensywne wzmacnianie wiązań strukturalnych kosmyków, dzięki temu stają się one silniejsze, a włosy nie łamią się. Drugim krokiem jest aplikacja stabilizatora, który utrwala i wzmacnia te wiązania. Dodatkowo zamknie on łuski na powierzchni, zapewniając długotrwałą wytrzymałość, sprężystość i połysk.   
 
Aby dodatkowo wzmocnić efekt regeneracji włosów po farbowaniu zaleca się zastosowanie kroku trzeciego czyli regeneratora, który przedłuża i utrwala odbudowę mostków dwusiarczkowych (wiązań strukturalnych). Dopełnieniem regeneracji jest regularne stosowanie produktów pielęgnujących z linii Ultraplex, czyli szamponu i odżywki, która zapewni długotrwałą ochronę przed negatywnymi skutkami regularnego farbowania. 
 
Linia Ultraplex Color składa się z dwunastu nowych kolorów: od beżowego i platynowego blondu, przez płomienny rudy po głęboką czerń. 
 
 
 
 
1.00 Głęboka czerń
3.00 Mroźny brąz
5.36 Średni brąz
6.36 Ciepły brąz
6.43 Kasztanowy brąz
6.5 Czerwone wino
7.54 Intensywna Miedź
7.5 Głęboka czerwień
8.1 Naturalny blond
8.45 Płomienny rudy
10.01 Platynowy blond
10.13 Beżowy blond
 
Cena: ok. 15 zł
 

Komentarze (1)

Elka (2017-12-13 23:20:14)
Tego brakowało na polskim rynku
Ogólnie bardzo fajnie, że proces farbowania składa się z tylu części, bo dzięki aktywatorowi i stabilizatorowi nasze włosy stają się jeszcze mocniejsze, a kolor trwalszy. No i to nawilżenie i intensywność kolorów! Polecam każdej kobiecie! Za tą cenę warto.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar