2017-09-24

RECENZJE REDAKCJI

BANDI Krem do rąk z witaminą C oraz Migdałowy Krem do Stóp

BANDI cosmetics inspiration BODY CARE Migdałowy Krem do Stóp oraz BANDI PROFESSIONAL C-WHITE krem do rąk z witaminą C.

 

OPAKOWANIA ~~ ZAWARTOŚĆ ~~ GRATISY ~~ WYGLĄD ~~ KONSYSTENCJA ~~ APLIKACJA

 youtu.be/arUMFLxaJLo

Bardzo się polubiłam z BANDI, od lat używam różnych produktów i często do nich powracam, uwielbiam też opakowania, które są piękne graficznie oraz praktyczne i chigieniczne za sprawą opakowań z pompkami, w każdym pudełeczku dowolnego produktu BANDI możemy się też spodziewać gratisu w postaci próbki kremu- jak już kiedyś wspomniałam przy okazji recenzji innych produktów BANDI, jest to bardzo miłe ze strony firmy, gdyż mamy możliwość przetestowania produktu, który możemy później zakupić, wiedząc już jak działa.

Opakowania w tych kolorach pozwalają również na śledzenie, ile jeszcze produktu pozostało, gdyż pompka przesuwa się do góry i dokładnie widać, ile zużywamy i kiedy możemy spodziewać się końca kremów, tym samym uniknąć sytuacji, że nagle zostaniemy bez zapasu.

 

BANDI PROFESSIONAL C-WHITE krem do rąk z witaminą C.

 

Krem do rąk ma lekką konsystencję, dzięki której bardzo łatwo się aplikuje i szybko się wchłania, pozostawia dłonie gładkie, miekkie, rozświetlone. Niestety, ale bardzo spracowane i z dużą ilością zmarszczek dłonie, nagle nie staną się piękne i młodo wyglądające, ale z całą pewnością będą wyglądały znacznie lepiej, przede wszystkim nie będą miały przebarwień i będą dobrze nawilżone, a to ważne.

Podoba mi się również jego zapach, jakby lekko cytrynowy. Opakowanie pozwala na precyzyjne dozowanie produktu bez konieczności wyciskania tubek, czy odkręcania produktu, tutaj wystarczy ściągnąć zatyczkę, postawić krem na przykład koło umywalki i po każdorazowym myciu i osuszeniu rąk, możemy go zaaplikować delikatnie przyciskając pompkę. To bardzo wygodne i chigieniczne rozwiązanie, które spodoba się pozostałym domownikom, którzy nie będą już zapominać o nakładaniu kremu. Mojej mamie bardzo ten pomysł przypadł do gustu i skopiowała go w swojej łazience. Pamiętajmy tylko o tym, aby umieścić krem w miejscu, gdzie goście nie pomylą go z mydłem, a chętnie również skorzystają z tej formy dbania o dłonie.

 

BANDI cosmetics inspiration BODY CARE Migdałowy Krem do Stóp.

 

Krem do stóp, nie ma zapachu, który mnie zachwyca, ale działanie jak najbardziej. Niestety nie mam czasu na stosowanie go dwa razy dziennie, ale za to całonocna kuracja robi robotę.

Wieczorem smaruję stopy dużą ilością kremu, czekam chwilę aż się wchłonie, ewentualnie jeszcze dokładam krem i nakładam ciepłe bawełniane skarpety, w których śpię, a rano budzę się z fenomenalnie gładkimi, mięciutkimi stopami. Jeśli mamy jakieś odgniotki, krem pomoże je zmiękczyć, dzięki czemu łatwiej będzie nam je usunąć podczas wieczornej pielęgnacji za pomocą pumeksu.

 

 

Tekst, zdjęcia, film:

NekropolisQueen

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar