2017-09-15

ROZRYWKA

Strzelanina na ulicach Warszawy!

Dla wszystkich widzów wybierających się na „AMERICAN ASSASSIN” twórcy przygotowali niezwykłą niespodziankę.

Wśród scen kręconych w różnych lokacjach, zobaczą strzelaninę. Nie będzie to jednak zwykła wymiana zabójczych uprzejmości. Akcja bowiem dziać się będzie na ulicach Warszawy.

Oprócz gwiazd produkcji zobaczyć będzie można również … polskich policjantów! Nie tylko zobaczyć, ale również usłyszeć dialogi w rodzimym języku.

Wielkie widowisko nakręcone za 1/3 budżetu Bonda, z Michaelem Keatonem i Dylanem O’Brienem od dziś w kinach!

 

AMERICAN ASSASSIN

PREMIERA: 15 WRZEŚNIA 2017

Zwiastun: https://youtu.be/9QhufSevZCU

 

Nowe fanowskie plakaty do pobrania pod linkiem:

https://we.tl/sMWwJajQu3

 

REŻYSERIA: Michael Cuesta („Homeland”)

OBSADA: Michael Keaton („Birdman”, „Spotlight”, „Batman”, „McImperium”, „Noah”) Dylan O’Brien („Więzień labiryntu”, „Żywioł: Deepwater Horizon”, „Stażyści”) Taylor Kitsch („Ocalony”) GATUNEK: akcja/thriller

PRODUKCJA: USA 2017

 

Michael Keaton, gwiazdor „BIRDMANA” i „SPOTLIGHT” w nowym filmie reżysera kultowego „HOMELAND”. Ekranizacja pierwszej powieści z bestsellerowego cyklu, sprzedanego na całym świecie w 25 milinach egzemplarzy. Mitch Rapp (Dylan O’Brien) stracił ukochaną w ataku terrorystycznym. Od tej chwili jego jedynym celem jest zemsta. Oficer szkoleniowy CIA Stan Hurley (Michael Keaton) wie, że taki człowiek to dla agencji skarb. Szczególnie jeśli uda się go wzbogacić o pewien szczególny zestaw umiejętności, który uczyni go maszyną do zadań specjalnych. Hurley potrafi tego dokonać. Zanim szkolenie dobiegnie końca Mitch będzie miał okazję wykazać się w akcji. Według danych wywiadu grupa terro­rystów planuje atak z użyciem ładunku atomowego. Wiele wskazuje na to, że jednym z nich jest dawny uczeń Hurleya. Kogoś takiego może wytropić i zneutralizować tylko ktoś taki jak Mitch Rapp.

Jason Bourne może już odejść na emeryturę.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar