2017-09-13

Paznokcie

POLISH FOREST – jesienny manicure BOHO

Jesienny manicure stawia przede wszystkim na styl boho, który od kilku sezonów podbija topowe wybiegi. Inspiruje się naturalnymi kolorami, metalicznymi lub ziemistymi odcieniami, symbolizuje powrót do natury. Właśnie do tego nawiązuje kolekcja lakierów do paznokci Polish Forest. Zainspirowana została sekretnymi kolorami lasu, który czasami pokazuje swoje mroczne i tajemnicze oblicze. 

 

 

Jesienią na paznokciach królują ciemniejsze, wygaszone odcienie, jednak z odważnym wykończeniem. Ekspresywne kolory i ciemne pastele lakierów to nawiązanie do naturalnych kolorów lasu. W kolekcji Polish Forest można znaleźć metaliczne motywy z matowym wykończeniem, oraz te mniej spotykane, ziemiste kolory. Te odcienie doskonale wpisują się w trend boho, a jednocześnie świetnie komponują się z jesiennymi stylizacjami. Nazwy lakierów w kolekcji Polish Forest również nawiązują do tajemniczego, magicznego lasu. Znajdziemy kolory takie jak: 
 
Gwiaździsta Polana,  Świetliki Nocą,  Magiczna Paproć,  Tajemnica Lasu,  Dębowe Szepty,  Grzybowy Kapelusz
 
Manicure wykonany produktami Polish Forest jest bardzo trwały – wystarczą dwie warstwy lakieru, by uzyskać niesamowity efekt. Konsystencja produktów ułatwia dokładną aplikację, która nie pozostawia smug czy nierówności. Dodatkowym atutem lakierów jest szybki czas ich wysychania.
 
 
 
 
CENA: 6,99 ZŁ/6ml
DOSTĘPNOŚĆ: Lakiery są dostępne w sprzedaży w wybranych drogeriach ROSSMANN oraz na stronie internetowej www.panakotasklep.pl
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar