Wygraj
Wygraj
Wygraj
Wygraj

2017-09-12

Twarz

Najpiękniejsi pod pędzlami wizażystek marki Golden Rose

Polski finał The Look of The Year - najbardziej prestiżowego konkursu modelingowego na świecie już za nami. Podczas uroczystej gali piękne modelki i przystojni modele walczyli o zaszczytny tytuł w makijażach stworzonych przez ekspertki marki Golden Rose. Zobaczcie, jak zaprezentowali się urodziwi kandydaci i kto zdobył nagrodę otwierającą drzwi do modelingu na światowym poziomie.

Fot. AKPA The Look od The Year laureaci

 

The Look of The Year to szansa, aby stać się nową twarzą świata mody i zyskać bajeczną sławę. Wydarzenie odbywa się od ponad 30 lat i cieszy się nieustannie rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród pasjonatów modelingu, znawców świata mody, jak i kandydatów.
 
Podczas finałowej gali, która odbyła się 08 września 2017 w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, finaliści walczyli o tytuł najlepszego modela i najlepszej modelki w Polsce. Zmagania uczestników swoimi umiejętnościami wspierały wizażystki Golden Rose. Zadaniem ekspertek było wykonanie przemyślanych makijaży, które sprawiły, że wszyscy uczestnicy prezentowali się wyjątkowo atrakcyjnie – co tylko utrudniało wybór jury. 
 
Zaszczytny tytuł zdobyli Kamil Bahar z Poznania  i Jolanta Wilczek z Raciborza. Laureaci będą reprezentować nasz kraj w światowym konkursie THE LOOK OF THE YEAR, który odbędzie się we Włoszech.
 
 
 
Fot. AKPA The Look od The Year 
 
 
Fot. AKPA The Look od The Year 
 
 
Fot. AKPA The Look od The Year 
 
 
Fot. AKPA The Look od The Year Jolanta Wilczek
 
 
Fot. AKPA The Look od The Year Kamil Bahar
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar