2017-09-05

Dodatki

HELLO WARSAW! HAPPY SOCKS otwiera pierwszy sklep w Warszawie

Wszystko zaczęło się pod zasnutym chmurami, kwietniowym niebem, podczas kolejnej spóźniającej się szwedzkiej wiosny 2008 roku. Narodziła się wizja, by zwykły, codzienny element ubioru zamienić w kolorowy dodatek, promujący radość. Nierozerwalne połączenie najwyższej jakości, kunsztu i kreatywności. Koncept doprowadzony do perfekcji przez kolektyw Happy Socks; wielo-kolorowe wzory; kropki, paski, romby, i inne formy geometryczne. Czysta zabawa, przyjemność i odrobina radości, jaką marka chce nieść właśnie za pomocą swoich dodatków.

 
Po 5 latach obecności marki w Polsce zapraszamy na otwarcie Happy Socks Concept Store w Warszawie.
 
Już 09.09.2017 (Sobota) o godz. 11:00 otwieramy dla Naszych Przyjaciół drzwi do kolorowego świata Happy Socks. Znajdziecie nas na jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy - Mokotowskiej, a w naszym sklepie największy wybór produktów z najnowszej kolekcji jesień/zima 2017, oraz wiele ciekawych atrakcji, które będą czekać na Was tego dnia m.in:
 
- wesołe prezenty od marki Happy Socks dla pierwszych 100 gości , którzy przyjdą i zameldują się na Facebooku w nowym Happy Socks Concept Store. 
- karty stałego klienta dla pierwszych klientów warszawskiego butiku Happy Socks.
- najlepsze w mieście przekąski i napoje dzięki The Cool Cat Bistro.
- nastrojowa i pozytywna muzyka od Neen.
 
Nie możecie tego przegapić! Czekamy na Was.
 
Do zobaczenia w Sobotę!
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar