Konkursy/

2017-09-05

Diety

Rewolucja na rynku! BOX Naturhouse ANTYCELLULIT

Rewolucja na rynku! BOX Naturhouse ANTYCELLULIT - kompleksowy program, który pomoże Ci zwalczyć cellulit raz na zawsze. 

Marka Naturhouse, działająca od wielu lat na całym świecie, przygotowała dla swoich klientek rewolucyjny produkt będący innowacją na rynku dietetycznym, który w prosty i szybki sposób pozwoli na realizację marzeń o pięknym ciele, zgrabnej sylwetce i dobrym samopoczuciu. 
 
 
BOX Naturhouse ANTYCELLULIT, bo o nim mowa, to kompleksowy program skierowany do wszystkich kobiet, którym zależy na rozwiązaniu w krótkim czasie problemu, jakim jest cellulit. Niestety zmaga się z nim aż 85 % kobiet i jest utrapieniem tych szczupłych i tych walczących z nadwagą. Jest to trudny przeciwnik i nie łatwo go pokonać. Cellulit zwany także „skórką pomarańczową” pojawia się głównie na udach oraz pośladkach i jest jednym z najczęściej badanych problemów estetycznych wśród kobiet. Powodem jego występowania często jest gromadzenie się wody w organizmie, niewłaściwe rozmieszczenie podskórnej tkanki tłuszczowej oraz problemy endokrynologiczne i metaboliczne. 
 
Rewolucyjny program BOX Naturhouse ANTYCELLULIT pomoże zwalczyć niechciany cellulit i zmniejszyć masę ciała nawet do 5 kg. Z pewnością wpłynie to także na poprawę funkcjonowania układu pokarmowego i da poczucie lekkości. Ponadto zastosowanie kompleksowej kuracji doda energii, spowoduje zmniejszenie obwodów dolnych partii ciała i znacznie poprawi wygląd skóry w problematycznych miejscach. Takie korzyści dadzą niesamowita satysfakcję i poprawę samopoczucia każdej kobiecie!
 
BOX Naturhouse ANTYCELLULIT to program w postaci innowacyjnych boksów. Każdy z nich zawiera: dokładnie rozpisany plan diety na okres trzech tygodni, zalecenia i wskazówki merytoryczne opracowane przez dietetyka, zestaw suplementów i kosmetyków wspomagających utratę kilogramów i redukcję cellulitu oraz przepisy na smaczne potrawy, dzięki którym stosowana dieta nie będzie monotonna. 
 
Dzięki kompleksowej formie programu i sprawdzonym produktom, łatwiej jest osiągnąć założony cel w możliwie najkrótszym czasie i sprostać oczekiwaniom każdej kobiety walczącej z nadwagą i niechcianym wrogiem, jakim jest cellulit.
 
W razie pytań i wątpliwości lub chęci sprawdzenia efektów na wadze i analizatorze składu ciała, osoba korzystająca z kuracji BOX na każdym jej etapie zawsze może skonsultować się z dietetykiem - bez dodatkowych opłat!
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar