Strona

2017-09-04

Włosy

Barwa ziołowa

W oparciu o bogactwo tradycyjnych wyciągów ziołowych i roślinnych, opracowana została linia pielęgnacyjnych szamponów i odżywek do włosów Barwa Ziołowa: Pokrzywa, Czarna Rzepa, Brzoza, Skrzyp Polny, Rumianek, Tatarak-Chmiel oraz NOWOŚĆ – Łopian. Składniki te, znane od pokoleń od lat znajdowały się w apteczkach, kuchniach i kosmetyczkach naszych babć. Korzystając z tej bezcennej wiedzy i doświadczenia, BARWA proponuje kosmetyki odpowiadające potrzebom różnych rodzajów włosów – od tych nadmiernie przetłuszczających się, po słabe i wymagające wzmocnienia.  

 

NOWOŚĆ  BARWA ZIOŁOWA SZAMPON ŁOPIANOWY DO WŁOSÓW FARBOWANYCH I PO TRWAŁEJ ONDULACJI POJEMNOŚĆ: 250 ML; CENA OKOŁO: 4,00 PLN 
 
Mimo, że obecnie trwała ondulacja i farbowanie włosów nie są już tak inwazyjnymi zabiegami, jak przed laty, nadal do ich wykonywania wykorzystywane są środki chemiczne, które podrażniają skórę głowy  oraz przesuszają włosy, znacznie osłabiając ich kondycję. Aby przywrócić im piękny wygląd BARWA opracowała specjalistyczny Szampon Łopianowy Barwa Ziołowa. Formułę oparto o ekstrakt z łopianu, którego stosowanie zalecane jest do poprawy kondycji oraz rekonstrukcji struktury włókien włosów. Ekstrakt  z łopianu bogaty jest w kwas krzemowy, który wzmacnia cebulki i zapobiega wypadaniu włosów oraz inulinę, o łagodząco nawilżających właściwościach. Inulina dodatkowo wykazuje działanie przeciwłupieżowe.  
 
Jak każdy z produktów BARWA ZIOŁOWA, także SZAMPON ŁOPIANOWY  ma prosty i naturalny skład, pozbawiony silikonów. Dzięki temu można stosować go jako szampon oczyszczający skórę i włosy z obciążających je zanieczyszczeń, olejów i wszelkich pozostałości po produktach do stylizacji. Aby uzyskać widoczną poprawę stanu skóry głowy i włosów zalecane jest stosowanie szamponu minimum 2 razy w tygodniu.
 
  

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar