2017-08-23

CIEKAWOSTKI

Scrapbooking – sposób by wakacyjne wspomnienia zatrzymać na dłużej

Długie tygodnie przygotowań, plany co zwiedzimy, gdzie się udamy…. i wreszcie jest upragniony urlop. Niestety  jak to zazwyczaj w życiu bywa „wszystko co dobre szybko się kończy” czas wrócić do rzeczywistości. Wakacje powoli dobiegają do mety a nam pozostają już tylko wspomnienia. Aby jednak zostały z nami na dłużej, tuż po urlopie warto zebrać je wszystkie wraz z przywiezionymi pamiątkami: kartami, muszelkami, biletami oraz zdjęciami i stworzyć swój wakacyjny pamiętnik. Dzięki temu w każdej chwili będziemy mogli sięgnąć po nasz wakacyjny notes i ponownie przeżyć to, co działo się podczas wakacji i gorącego lata.  

Jak się do tego zabrać? - To bardzo proste!
Wywołaj zdjęcia i zbierz ważne dla ciebie momenty. Opisz, co działo się w trakcie podróży - zapisz, w której kawiarni były najlepsze lody, może coś Cię szczególnie zaskoczyło, rozbawiło jednym słowem  wszystko to, co w danym czasie miało znaczenie i najbardziej ci się podobało. Dodaj zdjęcia, naklejki, kolorowe taśmy i inne gadżety dostępne na www.scrapbookingshop.pl  Nieważne, że nie umiesz lub nie masz wrodzonego talentu. Gwarantujemy, ze przy tworzeniu pamiętnika będzie mnóstwo zabawy, a przede wszystkim zostanie piękna pamiątka na lata. 
 
 
 
 
 
Scrapbooking to metoda ozdabiania stron albumów fotograficznych, planerów czy pamiętników. Podstawowymi materiałami do ich spersonalizowanego tworzenia są: ozdobny drukowany papier, trymery, naklejki, brokaty, formy silikonowe i masy plastyczne, ozdobne nity, urządzenia do ich mocowania, kleje i taśmy. Bardziej wyrafinowane zdobienia wymagają także: pieczątek dekoracyjnych, farbek, pisaków, szablonów, wykrojników do papieru i innych mediów plastycznych.
 
W scrapbookingu nie ma określonych reguł, a zasady tworzenia są dowolne. Im bardziej kreatywny twórca, tym ciekawszy efekt końcowy. 
 
Niezbędne materiały do tworzenia i dekorowania dostępne są na:
 
 www.scrapbookingshop.pl
 
 

Komentarze (1)

NekropolisQueen (2017-08-24 13:15:04)
:)
Scrapbooking jest mi znany od lat, ozdabiałam tak albumy na zdjęcia i gorąco polecam :) Wygląda to znacznie ciekawiej niż zwykły album.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar