Konkursy/

2017-08-22

Twarz

Lekki Matujący Krem Nawilżający Skórę Biotaniqe

Biotaniqe to kosmetyki oparte na probiotycznej wodzie pro.aQua

 


Sercem preparatów Biotaniqe jest Pro.aQua - świeża, oczyszczona woda Aqua Purificata z technologią probiotyczną. W przeciwieństwie do „zwykłej”, wodociągowej wody, na której bazuje wiele znanych kosmetyków, nie zawiera minerałów obecnych w twardej wodzie, zanieczyszczeń czy szkodliwych patogenów, mogących wywołać mikropodrażnienia skóry. Pro.aQua zawiera probiotyk Lactobacillus Ferment Lysate, który oddziałuje na mikroorganizmy bytujące na skórze i aktywnie hamuje ich rozwój, przez co skóra jest bardziej odporna na podrażnienia, szybciej się regeneruje, staje się silniejsza.  
 
Nawilżająca kolekcja Biotaniqe to nowoczesne emulsje pielęgnacyjne łączące technologię probiotyczną z zaawansowanym działaniem kosmetycznym. Głębokie i długotrwałe nawilżenie oraz regeneracja przy jednoczesnym wsparciu pożytecznej mikroflory skóry to sedno preparatów z tej linii. Dobór idealnej formuły umożliwia specjalistyczne przeznaczenie preparatu, zawartość składników aktywnych oraz preferowana konsystencja produktu. Macro Hydro Therapy to linia łącząca intensywne nawilżanie z ukierunkowanym działaniem  będącym odpowiedzią na bieżące potrzeby skóry. Dwa wyjątkowe działania  w jednym prostym geście zapewnią skórze kompleksową pielęgnację.
 

Lekki Matujący Krem Nawilżający Skórę Biotaniqe 
 
cera tłusta i mieszana
 
ultralekka nawilżająca emulsja o delikatnej, nietłustej konsystencji, zawierająca kompozycję regulujących składników aktywnych wspierających skórę w walce z nadprodukcją sebum oraz rozszerzonymi porami. Aktywny Węgiel z Bambusa, niczym magnes, dogłębnie oczyszcza skórę z nagromadzonych toksyn i zanieczyszczeń. Odblokowuje i ściąga zatkane pory. Działa silnie antybakteryjnie, przez co hamuje powstawianie niedoskonałości. Matujące Mikrogąbki pochłaniają nadmiar sebum, zapewniając naturalne, matowe wykończenie. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów.  

Sposób użycia: Stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy. 
 
16,99 zł  50 ml
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar