Konkursy/

2017-08-21

Pielęgnacja ciała

Drogerie Natura wyruszyły w Roadshow z Beauty Busem po nadmorskich miejscowościach

Drogerie Natura wyruszyły w trasę po nadbałtyckich kurortach z okazji swoich 20. urodzin. Podczas 20 dni specjalny Natura Beauty Bus odwiedza Stegnę, Władysławowo, Łebę, Ustkę, Darłowo, Ustronie Morskie, Kołobrzeg, Międzyzdroje i Świnoujście. Na miejscu na odwiedzających czeka szereg atrakcji, m.in. strefy makijażu i manicure, kosmetycznych konsultacji z ekspertami, chilloutu oraz animacji dla dzieci. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

 

W specjalnie zaaranżowanym autobusie można skorzystać m.in. z porad specjalistów z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, konsultacji podologicznych, pomagających sprawić, aby stopy były piękne, zadbane i zdrowe, studia makijażu, manicure’u hybrydowego i klasycznego oraz studia badania włosa. Obecni na miejscu eksperci chętnie udzielają także porad z zakresu bezpiecznego opalania, pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów oraz przedstawiają korzyści wynikające ze stosowania kosmetyków naturalnych i pomagają w ich odpowiednim doborze. 
 
Na spragnionych odpoczynku na świeżym powietrzu czeka przestrzeń chillout z bezpłatnym WiFi, a na dzieci strefa zabawy. Wszystkich panów do swoich stanowisk zapraszają marki Ziaja Yego i ManFoot. W godzinach od 10 do 18 Natura zaprasza wszystkich odwiedzających urodzinową strefę do udziału w licznych konkursach z nagrodami, a także testowania produktów partnerów akcji. Na miejscu prowadzona jest również sprzedaż w mini drogerii pokładowej Beauty Busa.
 
Natura Beauty Bus w sierpniu odwiedza aż dziewięć miejscowości: Stegnę (11-12.08.), Władysławowo (13-16.08.), Łebę (17-18.08.), Ustkę (19-20.08.), Darłowo (21-22.08.), Ustronie Morskie (23-24.08.), Kołobrzeg (25-26.08.), Międzyzdroje (27-28.08.) i Świnoujście (29-30.08.).
 
Dokładne lokalizacje strefy Natura Beauty Bus w każdym mieście oraz relacje ze wszystkich eventów dostępne są na wydarzeniu „20-lecie Drogerii Natura – Roadshow Beauty Bus” oraz na profilu drogerii Natura na Facebooku.
 
 
Natura Roadshow
 
 
Natura Roadshow
 
 
Natura Roadshow
 
 
Natura Roadshow
 
 
Natura Roadshow
 
 
Natura Roadshow
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar