2017-08-21

ROZRYWKA

The Worlds Famous HARLEM GOSPEL CHOIR sings ADELE!

19 listopada 2017 – Poznań, Aula Artis

20 listopada 2017 – Warszawa, Palladium

21 listopada 2017 – Łódź, Sala Koncertowa Filharmonii Łódzkiej

22 listopada 2017 – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

23 listopada 2017 – Kraków, Filharmonia Krakowska

24 listopada 2017 – Wrocław, WCK
 
Inspirująca moc muzyki, najmocniejsze czarne wokale i wielce entuzjastyczne widowisko! Najsłynniejszy na świecie chór GOSPEL rusza w kolejne tournée z zupełnie nowym repertuarem, który powstał na cześć najcenniejszego głosu w przemyśle muzycznym - ADELE. Tegoroczna trasa będzie więc wyjątkowa – po raz pierwszy usłyszymy największe hity jednej z najlepszych wokalistek świata w nowej odsłonie: Rolling In The Deep, Someone Like You, Hello, Skyfall czy Set Fire To The Rain. Artyści wykonają również klasyki soulowe, jazzowe i bluesowe tak wielkich gwiazd jak Billie Holiday, Ray Charles, James Brown, Ella Fitzgerald, czy Stevie Wonder. To trzeba usłyszeć na żywo! 
           
Harlem Gospel Choir współpracował z takimi gwiazdami jak B.B. King, Bono, Diana Ross, Gorillaz, Andre Rieu, Keith Richards, Damon Albarn, Pharrell Williams i wieloma innymi. Wystąpili także dla trzech Prezydentów (Baraka Obamy, Jimmiego Cartera i Nelsona Mandeli) oraz dwóch papieży (Jana Pawła II i Benedykta XVI). W nagrodę za dokonania na rzecz kultury i działalności charytatywnej, burmistrz Nowego Jorku – Michael Bloomberg ogłosił oficjalnie dzień 15 stycznia Dniem Harlem Gospel Choir.
           
Na koncerty zapraszamy do najlepszych sal koncertowych w Polsce. Ta trasa to niezwykłe przeżycie zarówno dla fanów ADELE,  jak i największych legend muzyki SOUL, JAZZ oraz BLUES.
 
 
"Współpraca z Harlem Gospel Choir to wspaniałe
doświadczenie, publiczność ich kocha."
- B.B. King
"Anioły z Harlemu! Najlepsze czarne głosy Ameryki."
- Bono, U2
"Harlem Gospel Choir kocha to co robi."
- Sir Keith Richards
"Oni są wspaniali!"
- Sir Elton John
 
 
Bilety dostępne na www.makroconcert.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl oraz w salonach Empik.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar