Konkursy/

2017-08-21

Twarz

Littlemooonster96 i Ola Nowak z BEKSY na The Master Class w Nowym Jorku z Kim Kardashian

Tagi: blog

Wczoraj zakończyła się kolejna edycja warsztatów makijażowych The Master Class w Nowym Jorku. W wydarzeniu wzięli udział najbardziej rozpoznawalni rewolucjoniści świata beauty – Kim Kardashian West i Mario Dedivanovic. Na zaproszenie marki GLOV w warsztatach uczestniczyły dwie znane polskie vlogerki – Angelika Mucha (littlemooonster96) i Ola Nowak z kanału BEKSY.


Mario Dedivanovic – jeden z najbardziej wpływowych makijażystów na świecie, oraz Kim Kardashian West – najczęściej fotografowana ikona piękna, poprowadzili w Nowym Jorku warsztaty The Master Class z zakresu kreowania wizerunku w sieci. Podczas kilkugodzinnego spotkania zdradzili gościom sekretne techniki wykonywania make-up’u gwiazd i omówili najnowsze trendy w makijażu. Udzielili też porad z zakresu budowania wizerunku, działań marketingowych związanych z kreowaniem marki osobistej oraz opowiedzieli o sukcesie wspólnej, kilkuletniej współpracy. Makijażysta pokazał polecane przez siebie akcesoria do pielęgnacji twarzy, wśród których znajdował się polski produkt – innowacyjna rękawiczka do demakijażu wyłącznie za pomocą wody GLOV. Światowej sławy makijażysta już kolejny raz podjął bliską współpracę z naszą polską marką. Mario jest fanem GLOV i chętnie prezentuje działanie rękawiczek. W trakcie poprzedniej edycji The Master Class, która odbyła się w Dubaju, Mario demonstrował działanie innowacyjnej metody demakijażu przy użyciu GLOV na samej Kim Kardashian.
 
Na specjalne zaproszenie producenta marki GLOV, w wydarzeniu wzięły udział dwie polskie influencerki. W warsztatach miała okazję uczestniczyć Angelika Mucha, jedna z najbardziej znanych polskich vlogerek z kanału littlemooonster96, a także Ola Nowak, współzałożycielka i prowadząca popularny kanał na YouTube – BEKSY. Obie vlogerki miały okazję osobiście poznać prowadzących The Master Class, zadać nurtujące je pytania w trakcie kuluarowych rozmów, a także zrobić pamiątkowe zdjęcia.
 
 
Littlemooonster96 z Kim Kardashian i Mario Dedivanovic
 
 
Ola Nowak z Kim Kardashian i Mario Dedivanovic
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar