2017-08-09

Dodatki

Oryginalny damski zegarek Cluse La Roche z marmurową tarczą

Kolekcja zegarków Cluse La Roche to jedna z najbardziej oryginalnych serii oferujących zegarki damskie. Każdy z nich został wykonany w oparciu o najwyższej jakości materiały. Prawdziwym rarytasem są marmurowe tarcze, którym zegarki zawdzięczają swoją niezwykłą urodę. Sama marka Cluse jest rozpoznawalna i uwielbiana na całym świecie.

 

Marmurowa tarcza

Zegarki damskie Cluse La Roche to unikalne dodatki wyposażone w oryginalną tarczę wykonaną z naturalnego kamienia. Dzięki temu każdy z modeli jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Zdjęcia zegarków ukazują poglądowy widok. Wykorzystanie naturalnego marmuru powoduje, że każdy z nich staje się osobliwym modelem, wykreowanym przez naturę. Marmur dodaje im nieco prestiżu i wyróżnia spośród innych serii.

 

 
 

Minimalistyczny zegarek damski

Marka stawia na pełen minimalizm, przez co zegarki są świetnym dodatkiem do każdego stroju. Atutem są subtelne, cienkie koperty wykonane z mosiądzu. W zależności od modelu zostają one w naturalnym miedzianym kolorze lub zyskują odcienie żółtego złota. Zegarki trzymają się stabilnie na nadgarstku dzięki przyjemnym w dotyku paskom z naturalnej skóry. Warto zaznaczyć, że dostępne są też modele na eleganckich bransoletach, a pełna kolekcja damskich zegarków Cluse zawiera również serie limitowane o wyjątkowym wzornictwie.

Zegarki Cluse z marmurową tarczą dostępne są w dwóch rozmiarach, by spełnić oczekiwania szerokiej grupy miłośników tej marki. Średnica mniejszych kopert wynosi 33 mm, większych z kolei 38 mm.

Wyjątkowy jaspis

Nowością wśród zegarków Cluse La Roche są modele z tarczą wykonaną z nietypowego jaspisu. To powoduje, że wybrane modele stały się jeszcze bardziej oryginalne i lekko awangardowe. Jeżeli szukasz unikalnych dodatków, a przy tym zależy Ci na rozpoznawalnej marce, seria damskich zegarków Cluse La Roche powinna spełnić Twoje oczekiwania.

 Zarówno zegarki z marmurową tarczą, jak i pozostałe modele marki Cluse dostępne są w autoryzowanym sklepie online zegarek.net

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar