Konkursy/

2017-08-08

Twarz

Maska liftingująco - odmładzająca plus Maska ultra oczyszczająca Multi BioMask

Multi BioMask to specjalistyczne preparaty skomponowane pod kierunkiem profesjonalistów, koncentrujące się na skutecznej, holistycznej pielęgnacji i odpowiadające na szerokie spektrum potrzeb skóry. 

 
MULTI BIOMASK LIFT & ULTRA CLEAN 
MASKA LIFTINGUJĄCO - ODMŁADZAJĄCA + MASKA ULTRA OCZYSZCZAJĄCA


Dwie maski w jednym zestawie! Zapewnij swojej skórze naturalny lifting dzięki filtorwanemu wyciągowi ze śluzu ślimaka Helix Aspersa Müller oraz oczyszczenie dzięki działaniu Aktywnego Węgla z Bambusa i Glinki Kaolin!
 
 
 
Multimasking - hit na świecie!
 
Lift & Ultra Clean to idealne rozwiązanie dla pozbawionej elastyczności skóry, z widocznymi oznakami starzenia oraz wymagającej dogłębnego oczyszczenia.
Maska Liftingująco-Odmładzająca z 1,2% filtrowanym wyciągiem ze Śluzu Ślimaka zawiera unikalną kryptozynę bogatą w aktywne, naturalne substancje przeciwstarzeniowe: kolagen, elastynę, witaminy A, E i C oraz proteiny i alantoinę, które intensywnie regenerują, nawadniają i wzmacniają skórę. Pozostawiają ją miękką i gładką w dotyku. Filtrowany wyciąg ze Śluzu Ślimaka działa jak naturalny lifting dla skóry, wygładza zmarszczki, neutralizuje niewielkie blizny i rozjaśnia przebarwienia.
Maska Ultra Oczyszczająca, dzięki połączeniu Aktywnego Węgla i Naturalnej Glinki Kaolin, eliminuje toksyny z porów skóry, pozostawiając je czyste i zwężone. Usuwa zanieczyszczenia, zapobiega powstawaniu zaskórników i reguluje wydzielanie sebum. 

Cena na półce ok. 3,49 zł / 2x5ml
 
Sposób użycia: Jako pierwszy krok, rozprowadź Maskę Ultra Oczyszczającą na całej twarzy lub w miejscach, gdzie skóra nadmiernie się przetłuszcza (strefa T), odczekaj 5 minut i zmyj letnią wodą. Następnie nałóż Maskę Liftingująco-Odmładzającą na całą twarz i odczekaj ok. 10 minut, pozwalając, by aktywne substancje z filtrowanego wyciągu ze Śluzu Ślimaka zaczęły działać. Pozostałość usuń wacikiem lub delikatnie wmasuj w skórę.
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar