Konkursy/

2017-07-28

Kolekcje ubrań

Vans powiększa damską kolekcję Boom Boom

Po sukcesie oryginalnej kurtki Boom Boom zaprojektowanej jesienią 2016 roku, Vans poszerza ofertę militarnych kurtek w stylu bomber o pełną kolekcję odzieży. Linia będzie zawierać nowe modele ubrań wierzchnich wraz z akcesoriami, idealnie pasującymi do klasycznych modeli obuwia damskiego. Kolekcja Boom Boom została zaprojektowana, by uskrzydlać i celebrować kobiecą przyjaźń. Elementy kolekcji mogą być noszone jako symbole, które reprezentują postawę i istotę kobiecej siły, piękna i kreatywnej samo-ekspresji poprzez styl.

 
Łącząc siły z Adri Law - fotografką z Los Angeles, Vans uwiecznia ulotną naturę przygody pięciu kobiet podróżujących przez wybrzeże Kalifornii do San Luis Obispo. Osiemnastoelementowa kolekcja obejmuje projekty, które czerpią inspirację z oryginalnej kurtki typu bomber. W tym sezonie kurtka Boom Boom III powraca z tradycyjnym nylonowym materiałem, przednim zapięciem na suwak, zapinanymi na napy kieszeniami oraz kontrastującą aksamitną podszewką. Nowością tym razem jest zaprezentowany przez Vansa pikowany płaszcz Boom Boom, który dzięki swojej długości jest idealny na chłodniejszą porę. Płaszcz posiada całościowe pikowane wykończenie z trzymającym ciepło wypełnieniem. Każda kurtka Boom Boom ozdobiona jest łatą z napisem „Vans since 1966”. Mające te same detale, koszulki Boom Boom zawierają przednie i tylne zdobienia graficzne i są dostępne w kolorze czarnym oraz odcieniu port royale, tak by komponować się z ofertą kurtek.
 
Podobne metody zastosowano w klasycznym obuwiu damskim wykorzystując te same nylonowe tkaniny i aksamitną podszewkę. Oferta obuwia obejmuje trzy modele Sk8-Hi Slim Zip i dwa Old Skool, które wzdłuż panelu bocznego zawierają pasujący do kurtek, nylonowy materiał oraz zakończone są scalającą aksamitną wkładką. Kolekcję obuwia dopełnia model Style 23 V ze srebrnymi, nylonowymi panelami oraz zamszowym czubkiem i zapięciem Velcro. Kolekcja obejmuje również akcesoria - trzy nylonowe plecaki Boom Boom oraz dwa charakterystyczne nakrycia głowy wraz z wełnianą czapką premium.
 
Kolekcja Vans Boom Boom będzie dostępna w salonach marki Vans na terenie Europy oraz na www.vans.eu, od 1 sierpnia 2017 roku.
 
 
Vans, “Off The Wall” Since ’66
 
vans.eu
youtube.com/vans
instagram.com/vans_europe
twitter.com/vans_europe
facebook.com/vans_europe
 
 
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar