HR
Kruk/
Banner

2017-04-21

ROZRYWKA

Koty? Czy zaloty? - czyli pierwsze zdjęcia z planu miniserialu „Koty i zaloty”

Czy koty łagodzą obyczaje? Co kryje się pod tajemniczym określeniem kocie rytuały i dlaczego właściwie ludzie sami komplikują sobie życie?  

 
Odpowiedź na te i inne pytania już niebawem na antenie Telewizji Polsat. 
 
23 kwietnia w niedzielę o godzinie 17:40 zostanie wyemitowany premierowy odcinek serialu „Koty i zaloty”.
 
 
Serial został stworzony z myślą o tych, którzy chcą zrozumieć koci świat. Tytułowe „Koty i zaloty” to opowieść o tym jak zdobyć serce miłośniczki kotów i odnaleźć się w świecie, w którym rytm dnia wyznaczają tzw. kocie rytuały.
 
Na ekranie pojawi się aktorka Anna Dereszowska, ambasadora marki Whiskas®, która wystąpi w roli serialowej Kasi. Kroku dotrzyma jej 8-letnia córka Zuzia – czyli Julia Paćko, znana z serialu „M jak Miłość”. Serce serialowej Kasi, będzie starał się zdobyć jej sąsiad Marcin Perchuć, który wystąpi w roli Pawła. To jeszcze nie koniec – trio głównych bohaterów uświetnią dwa koty brytyjskie silver tabby – Kacper, szczęśliwy ulubieniec Kasi i Zuzi oraz Flora – mała kotka, która pomoże Pawłowi obrać właściwą drogę do serca Kasi. 
 
Czy misja się powiedzie?
Odpowiedź już w najbliższą niedzielę 23 kwietnia o godzinie 17:40 na antenie Telewizji Polsat. Powtórki będzie można zobaczyć w soboty o godzinie 19:55 w kanale Polsat Cafe. 
 
Tymczasem prezentujemy pierwsze zdjęcia z planu serialu.
 
Serial „Koty i zaloty” będzie składał się z 8 odcinków, trwających 5 minut. Każdy z nich będzie przedstawiał inną historię z życia głównych bohaterów i ich kotów. Wszystkie epizody zakończone będą krótkim podsumowaniem kota Kacpra, któremu głosu użyczy znany satyryk i dziennikarz - Rafał Bryndal. Sponsorem programu jest Mars Incorporated, producent marki Whiskas®.
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar