Konkursy/

2017-07-17

RECENZJE REDAKCJI

ZIAJA oczyszczanie KREM MIKROZŁUSZCZAJĄCY z kwasem migdałowym

Oczyszczanie skóry normalnej, tłustej i mieszanej, liście manuka. Krem mikrozłuszczający z kwasem migdałowym, nawilżający na noc z 3% zawartością kwasu migdałowego.

 

Krem, na który natrafiłam przypadkiem w drogerii Rossmann, a który okazał się niesamowicie skutecznym i dobrym produktem, z którym bardzo polubiła się moja cera.

 

JAK STOSUJĘ

Po dokładnym oczyszczeniu, nakładam go na noc niczym maseczkę, czyli większą ilość, którą rozprowadzam na skórze twarzy i szyi, pozwalając produktowi się wchłonąć, idę spać, a rano budzę się z efektem, który jest dla mnie satysfakcjonujący i sprawia, że mam lepszy humor.

To jeden z tych produktów, który cieszy podwójnie, gdyż nie zrujnuje naszej kieszeni, cena tubki to ponad 10 zł i naprawdę widać, że działa!

 

OPAKOWANIE

Kartonik, w którym znajduje się tubka o pojemności 50ml, w kolorze, który skojarzył mi się z lazurową czystą wodą gdzieś w tropikach-być może to wpływ lata przywołuje takie porównania :)

 

KREM

Konsystencja dość lepka, żelowa o białym zabarwieniu. Przyjemnie i intensywnie pachnie. Dość wydajny.

 

EFEKT

Co najważniejsze, wszystkie informacje o działaniu, które znajdziemy na opakowaniu potwierdzają się u mnie w praktyce:

* złuszczenie nie powodujące podrażnienia,

* redukcja porfiryny odpowiedzialnej za zmiany trądzikowe,

* rozjaśnienie przebarwień

* zmniejszenie zaskórników i rozszerzonych porów

* nawilżenie, elastyczność, jędrność i sprężystość

* świeżość skóry, ujednolicenie

 

Wszystko to prawda!

Rano moja skóra jest w świetnej kondycji, nie świeci się, pory są zwężone, cera miękka, gładka, ujednolicona i doskonale przygotowana do porannej pielęgnacji-krem na dzień zapewniający ochronę przeciwsłoneczną (jak zaleca producent).

Jak na razie jestem nim zachwycona, choć znając moją cerę, która przyzwyczaja się do kosmetyku, z pewnością za jakiś czas będę musiała go na pewien czas odstawić, lub zamienić na inny, jednak wiem, że będę do niego powracać i z chęcią wypróbuję również inne produkty z tej serii.

Polecam gorąco wypróbować produkt wszystkim, a w szczególności osobom, które mają cerę problematyczną, tłustą i mieszaną.

 

 

 

 

 

Tekst, zdjęcia:

NekropolisQueen

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar