Konkursy/

2017-07-09

Włosy

Spray solny – nowość od Laboratorium Kosmetycznego Joanna

Bestsellerowa seria kosmetyków do stylizacji włosów Styling Effect od Laboratorium Kosmetycznego Joanna poszerza się o nowy produkt. Spray solny w formie lekkiej i łatwej w użyciu mgiełki, umożliwi uzyskanie trwałego, naturalnego efektu „beach look”, który świetnie sprawdzi się nie tylko podczas wakacyjnych dni. 


Styling Effect od Laboratorium Kosmetycznego Joanna to linia kosmetyków do stylizacji włosów, które, w zależności od potrzeb, utrwalą je, nabłyszczą, zakręcą bądź wyprostują. Wśród szerokiej gamy produktów znajdują się m.in.: żele, spraye, gumy, woski, brylantyna oraz jedwab. Kosmetyki nie sklejają włosów, chronią je przed czynnikami zewnętrznymi, a także  pozwalają się cieszyć trwałością ułożonej przy ich pomocy fryzury przez długi czas.
 
Teraz do szerokiego wachlarza kosmetyków Styling Effect dołącza nowość – solna mgiełka do stylizacji włosów, która podkreśli naturalne fale i pomoże uzyskać modny, naturalny efekt „beach look”. Dzięki wygodnemu rozpylaczowi kosmetyk jest wygodny w użyciu. Spray podkreśla naturalny kształt włosów, a stylizujące działanie soli morskiej, która stanowi jego główny składnik, zostało dodatkowo wzmocnione poprzez polimery. Zawarte w recepturze składniki pielęgnujące i kondycjonujące zapewniają włosom miękkość oraz połysk, odżywiają je, a także chronią przed czynnikami zewnętrznymi.
 
Cena ok. 8,80 zł 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar