Konkursy/

2017-07-08

ROZRYWKA

Kino Kobiet i najnowsza francuska komedia w kinach Helios!

Dwie rodziny, dwa światy, różne obyczaje. Czy wzajemne uprzedzenia mogą doprowadzić do… wielkiego cygańskiego wesela? Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na lipcową odsłonę ulubionego cyklu filmowego wszystkich Pań i najnowszą komedię twórców hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże”! 

 

 
Już 17, 19 lub 20 lipca (w zależności od wybranego kina Helios) na Widzów czekać będzie moc atrakcji podczas pozytywnych seansów ze znakomitą francuską komedią „Czym chata bogata!”. Jean-Etienne Fougerole, bogaty pisarz – celebryta podczas telewizyjnego programu promując swoją nową książkę pod tytułem „Czym chata bogata!” nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. Gdy do jego wspaniałego domu wprowadzą się nowi lokatorzy, cały świat stanie na głowie…
 
Spotkania z cyklu Kino Kobiet to nie tylko seanse filmowe. To przede wszystkim miła chwila wytchnienia, spędzona w miłym towarzystwie, a także pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych upominków. Więcej szczegółów dotyczących filmu i atrakcji przygotowanych na tę okazję dostępne są na stronie www.helios.pl, w zakładce „Projekty Specjalne”. Bilety na seanse są już dostępne w sprzedaży!
 
Drogie Panie, tego wieczoru absolutnie nie można przegapić - do zobaczenia w kinach Helios w całej Polsce 17, 19 lub 20 lipca na seansach z cyklu Kino Kobiet! 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar