HR
Kruk/
Banner

2017-04-06

Zakończone

Konkurs Wygraj skarpetki rowerowe Bike Silver Deodorant® z kolekcji InMove®

Sezon rowerowy trwa bardzo długo – spora w tym zasługa ostatnich wybryków pogody, która skąpi nam zimy, gwarantując w zamian bardzo długą jesień i wiosnę. Dlatego mamy dużo czasu, żeby przemierzać miasta i bezdroża na dwóch kółkach, z korzyścią dla zdrowia i środowiska. Żeby jednak naprawdę jazda na rowerze wyszła nam na zdrowie, musimy zaopatrzyć się w odpowiednią odzież. Bardzo ważne są szczególnie skarpetki, które ochronią stopy. Warto wypróbować skarpetki rowerowe Bike Silver Deodorant® z kolekcji InMove®.

Zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania mamy skarpetki rowerowe Bike Silver Deodorant® z kolekcji InMove®.

 

 

Co trzeba zrobić?

Dzięki treningom wyglądam i czuję się lepiej. Skomentuj.

 

Swoją odpowiedź zamieść w komentarzach pod konkursem. 

 

Co można wygrać?

 

Do wygrania mamy cztery zestawy nagród, każdy zestaw składa się z 2 par skarpetek rowerowych Bike Silver Deodorant® z kolekcji InMove®.

 

 

 

Konkurs trwa od 06 kwietnia 2017 do 20 kwietnia 2017. 

 

 

Więcej na nagrodach:

Bike Silver Deodorant® – skarpetki rowerowe ze srebrem

Skarpetki rowerowe Bike Silver Deodorant® z kolekcji InMove® mają specjalną, profilowaną konstrukcję chroniącą wrażliwe miejsca stopy. Projektowane i doskonalone we współpracy z wyczynowymi kolarzami. Są bardzo lekkie i kilkakrotnie bardziej wytrzymałe niż bawełniane. Wyjątkowo szybko schną po praniu.

Specjalna konstrukcja cholewki, czyli ściągacza skarpetki, i niewielka domieszka nowoczesnej Lycry® w składzie sprawiają, że dopasowują się świetnie do nogi, przylegając do niej jak druga skóra. Skarpetki są dostosowane do anatomicznego kształtu lewej i prawej stopy – na każdej jest oznaczenie „L” (lewa) albo „R” (prawa). Efekt ten osiągnięto dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu wzmocnionej dzianiny i specjalnemu ukształtowaniu innego konturu przędzy wokół palców lewej i prawej stopy. Komfortowy ściągacz nie uciska łydki, a tzw. pięta „Y” (głęboko wyprofilowana dzianina w tym miejscu) zapobiega zsuwaniu się skarpetki, doskonale przylega do stopy i stabilizuje ją. Miejsca stóp narażone na otarcia i urazy (pięta, ścięgno Achillesa, palce i spód stopy) są chronione przez wzmocnioną dzianinę, a cieńsza dzianina znajduje się nad sklepieniem stopy, żeby ją lepiej wentylować. Odprowadzanie wilgoci jest dodatkowo wzmocnione właściwościami przędzy PROLEN® Siltex.

Prążki z cieńszej dzianiny po stronie przeciwnej do pięty sprawiają, że skarpetka lepiej się układa na zgięciu (nie marszczy się). Opaska elastyczna na śródstopiu uniemożliwia niepożądane przesuwanie się skarpetki na nodze podczas jazdy. Bezszwowe łączenie nad palcami nie uwiera podczas treningu i zapobiega powstawaniu otarć również w ekstremalnych warunkach.

Skarpetki hamują rozwój grzybów i bakterii, zapobiegając przykremu zapachowi podczas użytkowania. To zasługa przędzy PROLEN® Siltex z jonami srebra – ma ona długotrwałe działanie antygrzybicze i antybakteryjne. Dzięki jej konstrukcji wilgoć odprowadzana jest do warstw oddalonych od skóry, zaś stopy pozostają zawsze suche.

Skarpetki Bike Silver Deodorant® mają wstawki w intensywnych, fluorescencyjnych kolorach, które poprawiają widoczność osoby jadącej na rowerze. Podnoszą również bezpieczeństwo wszystkich uczestników jazdy na drodze albo w terenie.

Dlaczego skarpetki Bike Silver Deodorant® InMove® są idealne dla naszych stóp? Mają szczególne właściwości, bo:

  • zapewniają najwyższy komfort użytkowania, niezbędny dla osób aktywnie spędzających czas,
  • są stworzone z myślą o osobach uprawiających różne formy kolarstwa,
  • chronią przed urazami i otarciami,
  • są bardzo elastyczne – dlatego doskonale przylegają do nogi,
  • zapewniają stabilizację na nodze dzięki odpowiednio umiejscowionym opaskom elastycznym,
  • gwarantują optymalne wentylowanie stopy i odprowadzanie wilgoci,
  • są antyzapachowe (działają jak bezzapachowy dezodorant, dlatego skarpetki nie mają zapachu nawet po całym dniu noszenia),
  • chronią przed zakażeniami bakteryjnymi i grzybiczymi.

Skład: PROLEN® Siltex ze srebrem (75%), poliamid (22%), Lycra® (3%)

Rozmiary: 35-37, 38-40, 41-43, 44-46

Kolory: biały + amarantowy (fluorescencyjny), biały + pomarańczowy (fluorescencyjny), biały + zielony (fluorescencyjny), czarny + zielony (fluorescencyjny), czarny + pomarańczowy (fluorescencyjny) 

Cena: ok. 18 zł

www.inmovesocks.pl

 

 

REGULAMIN KONKURSU

___________________________________________________________

 

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1. Organizatorem Konkursu "Konkurs Wygraj skarpetki rowerowe Bike Silver Deodorant® z kolekcji InMove®" jest DARIUSZ DRĄŻKIEWICZ prowadzący działalność gospodarczą pod firmą DR-Studio Dariusz Drążkiewicz wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadający: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: Al. Pokoju 2 lok. 41, 42-207 Częstochowa, NIP 6282003112, REGON 242919402, adres poczty elektronicznej: agnieszka@udziewczyn.pl. Niniejszy konkurs jest organizowany w ramach prowadzonego przez Organizatora Konkursu portalu udziewczyn.pl i może być ogłaszany na tym portalu oraz na Fanpage Organizatora.

1.2. Definicje – pojęcia użyte w Regulaminie oznaczają:

1.1.1. FANPAGE ORGANIZATORA – strona Organizatora w serwisie Facebook, znajdująca się pod adresem https://www.facebook.com/udziewczynpl-166684250015416/.

1.1.2. KODEKS CYWILNY – ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. Nr 16, poz. 93 ze zm.).

1.1.3. KOMISJA KONKURSOWA – komisja powołana przez Organizatora celem zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu Konkursu, w szczególności w celu dokonania oceny prawidłowości zgłoszeń do Konkursu oraz dokonania ustalenia zwycięzcy Konkursu. 

1.1.4. KONKURS – niniejszy konkurs organizowany przez Organizatora zgodnie z Regulaminem.

1.1.5. REGULAMIN – niniejszy regulamin Konkursu.

1.1.6. ORGANIZATOR, ADMINISTRATOR – DARIUSZ DRĄŻKIEWICZ prowadzący działalność gospodarczą pod firmą DR-Studio Dariusz Drążkiewicz wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadający: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: Al. Pokoju 2 lok. 41, 42-207 Częstochowa, NIP 6282003112, REGON 242919402, adres poczty elektronicznej: agnieszka@udziewczyn.pl.

1.1.7. UCZESTNIK – osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i będąca konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, która zamierza uczestniczyć lub uczestniczy w Konkursie.

1.1.8. ZADANIE KONKURSOWE – tekstowa odpowiedź sporządzona przez Uczestnika Konkursu polegająca na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: "Dzięki treningom wyglądam i czuję się lepiej. Skomentuj".

1.3. Zgodnie z wymogami regulaminu serwisu internetowego Facebook.com Organizator zwalnia właściciela serwisu Facebook.com spółkę Facebook Ireland Limited z odpowiedzialności związanej z organizacją Konkursu oraz informuje, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.

2. WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE

2.1. Warunkiem udziału w Konkursie jest przesłanie przez Uczestnika Zadania Konkursowego w jeden z następujących sposobów:

1.1.9.w formie komentarza na stronie organizatora, pod adresem: http://www.udziewczyn.pl/Artykul/20463.

2.2. Zadanie Konkursowe powinno być wykonane samodzielnie przez Uczestnika, powinno być pracą autorską, która nie była wcześniej publikowana, w tym także w Internecie. Uczestnik wykonując i przesyłając Organizatorowi Zadanie Konkursowe obowiązany jest posiadać do niego pełne prawa autorskie osobiste i majątkowe. 

2.3. Uczestnika, w szczególności w związku z wykonaniem i przesłaniem Zadania Konkursowego, obowiązuje zakaz dostarczania treści bezprawnych. Treści dostarczane przez Uczestnika, w szczególności w ramach Zadania Konkursowego, powinny być zgodne z prawem i dobrymi obyczajami mając na uwadze poszanowanie dóbr osobistych oraz praw autorskich i własności intelektualnej Organizatora oraz osób trzecich, a także nie powinny zawierać słownictwa wulgarnego, obraźliwego lub naruszającego zasady współżycia społecznego.

2.4. Działania Uczestnika w ramach Konkursu nie powinny naruszać regulaminu serwisu Facebook.com (regulamin dostępny jest na stronie internetowej: https://www.facebook.com/policies).

2.5. Jeden Uczestnik może w ramach niniejszego Konkursu przesłać tylko jedno Zadanie Konkursowe. W przypadku przesłania przez jednego Uczestnika więcej niż jednego Zadania Konkursowego, w konkursie bierze udział tylko najwcześniej przesłane Zadanie Konkursowe.

2.6. Z udziału w Konkursie wyłączeni są pracownicy i współpracownicy Organizatora i inne osoby, które brały udział w przygotowaniu lub organizowaniu Konkursu a także członkowie ich najbliższej rodziny. Przez członków najbliższej rodziny rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodziców małżonków i osoby pozostające w stosunku przysposobienia.

3. WARUNKI I ZASADY KONKURSU

3.1. Konkurs trwa od 06 kwietnia 2017 do 20 kwietnia 2017.

3.2. W celu wyłonienia zwycięzców Konkursu oraz zapewnienia prawidłowego przebiegu Konkursu, Organizator powołał Komisję Konkursową składająca się z osób wchodzących w skład redakcji portalu udziewczyn.pl. Komisja Konkursowa w sposób swobodny wybierze zwycięskie Zadania Konkursowe, kierując się własnym uznaniem, uwzględniając adekwatność, zgodność z tematyką Konkursu, oryginalność, kreatywność i walory artystyczne Zadania Konkursowego Uczestnika.

3.3. W Konkursie zostanie wyłonionych czterech zwycięzców. Wyłonienie zwycięzców zostanie dokonane przez Komisję Konkursową. 

3.4. Wygraną w Konkursie są następujący nagrody:

1.1.10. cztery zestawy nagród, każdy zestaw składa się z 2 par skarpetek.

3.5. Jednemu Uczestnikowi może być przyznana jedna nagroda. Nagroda przysługuje Uczestnikowi wyłącznie pod warunkiem podania przez niego adresu, zgodnie z pkt. 3.7 i w terminie określonym w pkt. 3.7.

3.6. Wynik Konkursu zostanie ogłoszony w terminie miesiąca od dnia jego zakończenia, określonego w pkt. 3.1, poprzez opublikowanie informacji o zwycięzcy (imię i nazwisko, nick) w serwisie Facebook.com na Fanpage Organizatora oraz na stronie portalu udziewczyn.pl. 

3.7. Uczestnik, któremu przyznano nagrodę jest obowiązany, w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyników konkursu, do podania adresu, na który dostarczona będzie nagroda, poprzez wysłanie wiadomości email na adres poczty elektronicznej: agnieszka@udziewczyn.pl. Powyższa wiadomość powinna zawierać: w tytule – nazwę konkursu oraz dopisek „WYGRANA”, w treści – nick (nazwę użytkownika) Uczestnika.

3.8. Nagroda dla Uczestnika wyróżnionego zostanie dostarczona zwycięzcy Konkursu przesyłką kurierską lub przesyłką pocztową poleconą na podany przez niego adres w terminie 3 miesięcy od podania przez niego adresu, na koszt Organizatora.

4. PRAWO KORZYSTANIA Z ZADANIA KONKURSOWEGO (LICENCJA)

4.1. W ramach udziału w Konkursie Uczestnik obowiązany jest wykonać i przesłać Organizatorowi Zadanie Konkursowe. Zwycięskie oraz wyróżnione Zadania Konkursowe w czasie trwania Konkursu oraz po jego zakończeniu mogą być opublikowane przez Organizatora na jego stronach internetowych oraz w serwisie Facebook.com na Fanpage Organizatora w celu realizacji Konkursu, promocji i reklamy Konkursu oraz produktów Organizatora, a także rozpowszechniania informacji o nich oraz w taki sposób, że będą one widoczne dla wszystkich odwiedzających powyższe strony internetowe. 

4.2. Mając powyższe na uwadze Uczestnik przesyłając Organizatorowi Zadanie Konkursowe udziela mu niewyłącznej, nieograniczonej w czasie ani przestrzeni, nieodpłatnej licencji do przesłanego Zadania Konkursowego w zakresie oraz na polach eksploatacji umożliwiających spełnienie celów, o których mowa w pkt. 4.1., to jest w zakresie umożliwiającym Organizatorowi publikację, wyświetlanie, odtwarzanie, nadawanie, udostępnienie, powielanie, zwielokrotnianie rozpowszechnianie Zadania Konkursowego w miejscach podanych w pkt. 4.1. Regulaminu.

5. POLITYKA PRYWATNOŚCI

5.1. Administratorem danych osobowych  przetwarzanych w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu jest Organizator. Dane osobowe przetwarzane są w celach, w zakresie i w oparciu o zasady wskazane w niniejszym punkcie Regulaminu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie danych osobowych niezbędnych do skorzystania z Konkursu skutkuje odmową udziału w nim. 

5.2. Celem zbierania danych osobowych Uczestnika przez Administratora jest realizacja Konkursu oraz – jeżeli Uczestnik wyrazi uprzednią zgodę – także marketing bezpośredni własnych produktów lub usług Organizatora.

5.3. Podstawą przetwarzania danych osobowych Uczestnika jest konieczność realizacji Konkursu lub zgoda Uczestnika w przypadku celu marketingowego.

5.4. Administrator w związku z realizacją Konkursu może przetwarzać następujące dane Uczestników: imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej, nick (nazwę użytkownika) forum dostępnym pod adresem: http://forum.udziewczyn.pl/ lub na stronie Organizatora, adres IP komputera Uczestnika.

5.5. Każdej osobie przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które jej dotyczą, zawartych w zbiorze danych Administratora, a zwłaszcza prawo do: żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.

5.6. W celu realizacji uprawnień, o których mowa powyżej można przesłać stosowną wiadomość pocztą elektroniczną na adres: agnieszka@udziewczyn.pl albo pisemnie na adres Administratora: Al. Pokoju 2/41, 42-207 Częstochowa.

6. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

6.1. Reklamacje związane z Konkursem Uczestnik może składać na przykład za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: agnieszka@udziewczyn.pl lub pisemnie na adres Organizatora: Al. Pokoju 2/41, 42-207 Częstochowa.

6.2. Zaleca się podanie w opisie reklamacji jak najwięcej informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia nieprawidłowości oraz danych kontaktowych – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Organizatora.

6.3. Ustosunkowanie się do reklamacji przez Organizatora następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia jej złożenia.

7. POSTANOWIENIA KOŃCOWE 

7.1. Prawem właściwym jest prawo polskie. 

7.2. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. Nr 09, poz. 1540).

7.3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

Komentarze (34)

Basia Grieger (2017-04-20 23:48:52)
Dzięki treningom wyglądam i czuję się lepiej :)
I lość zalet płynących z treningów jest niezliczona, N iemal zawsze czuję się po nich uszczęśliwiona i z siebie zadowolona. M oje ciało jest dzięki nim w kondycji doskonałej, O dporność zaś dopisuje w wersji fenomenalnej. V ielokrotnie treningi wspomagały moje odchudzanie, E widentnie ułatwiają też silnej woli szlifowanie. :)
anook8 (2017-04-20 23:18:29)
Sport
Dzięki treningom wyglądam i czuję się lepiej - sama prawda! Sport jest dla mnie każdą niezmarnowaną kroplą potu, która dostarcza nieopisanej liczby emocji, gubi kalorie i pozostawia ogromną satysfakcję! Mogłabym gadać o tym godzinami. Jednak bycie aktywnym to nie tylko siódme poty i okropne zakwasy i jeśli sobie o tym przypominam od razu mam motywację gotową. Jak to działa? Musimy zacząć wprowadzać urozmaicony plan aktywności. Nie może być miejsca na rutynę. Aktywność to nie tylko jogging czy ćwiczenia Chodakowskiej, które wymagają aż nadto dla całkiem początkujących. Można zacząć od basenu, może od szybkich marszów czy po prostu tańca! O tak. Ta ostatnia forma może być doskonała. Basen nie tylko leczy mięśnie, wysmukla ciało, ale także hartuje i żaden chłód mi później nie straszny! A ile radości daje i satysfakcji z samego siebie. Ale gorąco polecam naukę tańca czy sam taniec w sobie, w zależności od preferowanej muzyki czy stylu - każdy w czymś się odnajdzie. Może zumba - teraz tak popularna i niebanalna? Ja odnalazłam się w salsie, latynoskich rytmach oraz tańcach, gdzie nie muszę posiadać wielkich umiejętności, a jakoś bardziej pewniej się czuję, potów siódmych też nie wydzielam, polecam! Co mnie motywuje już tak konkretniej sprawę ujmując? A to, że pomimo trudu, z każdym dniem widać różnicę i jak tylko się zacznie, jest łatwiej. Przeboleć te kilka dni, przyzwyczaić ciało, organizm, a potem samo pójdzie. Robiąc sobie zdjęcie pierwszego dnia jakiejkolwiek aktywności, a patrząc nawet i z tygodnia na tydzień na świeże foto, już widać postęp. Ja robię sobie kalendarzyk, zaznaczam aktywności, a po każdym tygodniu dodaję dowód w postaci obrazka, to naprawdę motywuje. Ważniejsza niż ilość jest też jakość, a szczególnie regularność. Wolę ćwiczyć 15 min dziennie w regularnych odstępach czasu (codziennie bądź co drugi dzień) niż forsować się dwa razy w tygodniu po godzinie. Motywuje mnie także to, że czując każdą kroplę potu mam wrażenie, że ona coś wskazuje, coś udowadnia. Jest ciężko, o tak, ale ona się pojawia, kolejna i kolejna, ale dzięki niej i każdej następnej ja osiągam stopień wyżej. Jak masz drugą osobę tym lepiej, bo ona kibicuje Ci albo po pewnym czasie podejmuje się bycia aktywną razem z Tobą. Wtedy łączy się przyjemne z pożytecznym. Kończąc i podsumowując urozmaicone formy aktywności są najlepsze, by nie popaść w totalną nudę, ale bawić się swoim ciałem, poznawać go, rozwijać, nadawać odpowiedni kształt i podziękować mu za ciężką pracę. Nie żyłować go na siłowni, nie forsować jedynie nóg biegając, ale SKACZCIE, TAŃCZCIE, SPACERUJCIE, PŁYWAJCIE, TUPTAJCIE, ROZCIĄGAJCIE SIĘ, a potem i nawilżajcie, masujcie i cieszcie się z efektów, które początkowo może niewidoczne wrócą do Was, aż oczom nie uwierzycie. Rzeczywiście hasło się sprawdza - czujemy się świetnie, lekko i z energią, a i dodatkowo nasze ciało na tym korzysta! I co najlepsze, naprawdę, także Wasze samopoczucie ulegnie zmianie i mówi to ta, która niegdyś nie miała ochoty wychodzić z domu, krytykowała aktywność i nie lubiła słuchać takich tematów. Dziś nie ma dla mnie bodźca, który by mnie "zdemotywował" i sprawił, że porzucę aktywność w różnorakiej formie. Zacznijcie, a motywacja znajdzie się sama:)
blackana (2017-04-20 21:08:19)
Pasja
Dzięki treningom wyglądam i czuję się lepiej. Moją sportową przygodę rozpoczęłam mając 15 lat, kiedy dostałam od taty rolki. Zakochałam się w nich. Kupiłam ochraniacze, a po miesiącu śmigałam tak, jakbym była urodzona w rolkach. Jazda dodawała mi energii, chęci do działania. Systematycznie jeździłam 3 lata. Później, za namową przyjaciółki, moją miłością stały się dwa kółka. Za pierwszą "dorosłą" wypłatę kupiłam piękną kolarzówkę. I tak zaczęła się moja przygoda. Najpierw dystanse 5-cio kilometrowe, potem 15, 30, 50. Jeżdżę w każdej wolnej chwili, a moja forma stale rośnie. Ale to mi nie wystarczyło. Postanowiłam iść o krok dalej. W zeszłym roku wystartowałam w lokalnych, rowerowych zawodach. Ku mojemu zaskoczeniu, zajęłam drugie miejsce. Byłam najszczęśliwsza na świecie! I nie zamierzam spocząć na lurach. Treningi dodają mi skrzydeł i pewności siebie. Zapisałam się do klubu kolarskiego i już planuję udział w kolejnych zawodach. Sport jest moją siłą!
Erna (2017-04-20 17:12:07)
Konkurs z InMove
Gimnastyka poranna sprawia, że ciśnienie moje niskie wzrasta, a ciało porcję energii dostaje. Trening na siłowni po południu rzeźbi moje ciało oraz humor poprawia. Spacer wieczorem po parku z pupilem dotlenia umysł oraz wycisza. Regularny trening jest dla mojego ciała panaceum a dla umysłu zbawieniem. Dlatego porcję wysiłku każdego dnia sobie funduje i dobrze się czuję.
prawdziwa (2017-04-20 09:46:26)
Same plusy
"Ruch, ruch i jeszcze raz ruch! "- jako młoda dziewczyna powtarzałam często swoim koleżankom, które z zazdrością przyglądając się mojej zgrabnej sylwetce, pytały, jaki mam na to sposób. Wówczas pełno było mnie wszędzie, gdzie tylko organizowane były zajęcia sportowe. Uwielbiałam aktywność fizyczną w każdej postaci, a jeszcze bardziej zmęczenie, które jej towarzyszyło. Świadomość, iż z każdym dniem staję się lepsza, w tym co robię, była bardzo przyjemnym uczuciem... I nagle to wszystko powoli zaczęło się kończyć. Pierwsza praca na etacie, mająca, choć siedzący, ale bardzo męczący charakter oraz nawał obowiązków domowych, sprawiały, że nie miałam na nic już siły. Oczywiście ciągle wyrzucałam sobie rezygnację z ćwiczeń, oszukując samą siebie, że wkrótce znowu zacznę. Ale jak to w życiu bywa na obietnicach się często kończy. I tak właśnie było w moim przypadku. A kiedy jeszcze dołączymy do tego "zajadanie stresu" ogromną ilością słodyczy, nie trudno wyobrazić sobie, jaki efekt osiągniemy. Nawet nie wiem kiedy pojawiło się te piętnaście dodatkowych kilogramów, z którymi zaczęłam czuć się bardzo źle. Przełom nastąpił pewnego dnia, kiedy nie mogłam już dopiąć guzika w spodniach, które jeszcze kilka miesięcy były na mnie przynajmniej o rozmiar za duże. Spojrzałam w lustro, a potem na stare zdjęcia i w jednej chwili postanowiłam, że muszę zrobić wszystko, aby z powrotem choć trochę upodobnić się do tamtej dziewczyny, którą kiedy byłam. Aby "kuć żelazo, póki gorące" od razu wykupiłam sobie karnet do klubu fitness. Początki były bardzo trudne. Najprostsze ćwiczenia kończyły się okropną zadyszką i bolesnymi zakwasami mięśni. Nieraz miałam ochotę się rozpłakać z bezsilności, ale zacisnęłam zęby, postanawiając, że się nie poddam. Opłacało się. Z każdą kolejną wizytą pokonywanie własnych słabości wychodziło mi coraz lepiej, a waga powoli zaczęła spadać. Kiedy udało mi się zrzucić pierwsze pięć kilogramów, byłam wniebowzięta. Dziś po roku czasu jest ich już dziesięć mniej i wierzę, że spadek kolejnych to tylko kwestia czasu. Dzięki treningom odzyskałam dobre samopoczucie i bardziej pozytywne nastawienie do życia. Moja sylwetka stała się smuklejsza, a sięganie po ubrania o dwa rozmiary mniejsze sprawia mi ogromną przyjemność. Różnica pomiędzy mną obecną, a dziewczyną ze zdjęć, pomału się zaciera i to jest najbardziej budujące. Osiągnęłam tak wiele, że teraz na pewno nie zrezygnuję z treningów. Na nowo stały się one dla mnie częścią życia. Oczywiście kosztem zaniedbywania części obowiązków, ale przecież nie muszę być idealną panią domu. Najważniejsze, abym była szczęśliwa. I taką się stałam z chwilą podjęcia decyzji o powrocie do aktywności fizycznej.
onlyme30 (2017-04-19 19:51:02)
Trenowanie :)
Trening jest doskonałym sposobem na zachowanie kondycji i dobrego samopoczucia każdego dnia. Nie tylko dotlenia mój organizm i sprawia, że mam więcej energii i witalności, ale również normuje ciśnienie i wpływa na wygląd sylwetki. Trenując dbam o siebie, to sposób na dyscyplinę i zdrowe nawyki. Z taką dawką ruchu czuję się lżejsza i pewniejsza siebie, czuję że mam moc :)
Ewushu (2017-04-19 09:56:36)
InMove
Dzięki treningom wyglądam i czuję się lepiej - to prawda! Treningi poprawiają krążenie, dzięki czemu moje ciało jest lepiej dotlenione, oddycham pełną piersią, moja cera od razu wygląda lepiej - rozjaśnia się, napręża się. Mięśnie pracując poprawiają wygląd mojej sylwetki, dzięki czemu poprawia się też i mój humor! Treningi, systematyczne, nie zawsze intensywnie, przede wszystkim zróżnicowane, sprawiają, że zawsze jestem gotowa do działania, gotowa na więcej!
mika19 (2017-04-18 23:08:09)
konkurs
i moje stopy nic już nie zwala z nóg!
Monika KK (2017-04-18 13:51:26)
Akceptacja
Dzięki treningom wyglądam i czuję się lepiej, chociaż nie jestem najszczuplejszą osobą. Treningi, rower, bieganie dają mi szacunek do samej siebie i dumę z tego, że przede wszystkim chce mi się coś robić z moim ciałem i wolnym czasem. Długie, samotnie przebyte ścieżki dają mi czas, w którym przebywam tylko ze sobą, swoimi myślami i dzięki tym treningom akceptuję w pełni siebie.
Anna K (2017-04-17 16:50:55)
START
I ntensywne moje treningi gwarantują dotlenioną, wysportowaną sylwetkę. N awet mogę zjeść więcej, przykładowo jeszcze jedną bagietkę! M nie satysfakcjonuje: coraz lepsze zdrowie, samopoczucie, wydolność, O przekraczaniu granic wspomnę-cieszy każda nowa zdolność, V ademecum moje sportowe zawiera, by z towarzystwem ruchem się cieszyć, E lementem kolejnym jest, by nowymi widokami się nacieszyć! CZY PIONOWO CZY POZIOMO te skarpetki działają, mam nadzieję,że i mnie IN MOVE obdarzy, skarpetkI Bike Silver Deodorant stop: rozwój grzybów i bakterii,start: rowerowych wojaży!
Strona komentarzy 1 z 4
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar