Konkursy/

2017-07-04

Bielizna

TRIUMPH przedstawia JULIANNE MOORE nową twarz luksusowej kolekcji Florale

04.07.2017, Szwajcaria: Triumph prezentuje wielokrotnie nagradzaną aktorkę światowego formatu - Julianne Moore jako twarz nowej, luksusowej kolekcji bielizny Florale by Triumph, która będzie miała swoją światową premierę w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym 2017 roku.   

 

Julianne Moore Florale

 

Julianne Moore Florale

 

Pierwsza światowa kampania Florale by Triumph została zrealizowana przez znanego fotografa mody, Rankina, i przedstawia historię nowoczesnej kobiety, cieszącej się kobiecą pewnością siebie i ponadczasowym stylem.  
 
Elegancka, pięknie skrojona i doskonale podtrzymująca bielizna Florale by Triumph,  to sprawdzone fasony, innowacyjne techniki i najwyższy kunszt wykonania, jest odzwierciedleniem 131-letniego dziedzictwa marki. Julianne Moore pokochała tę wyjątkowa kolekcję za modele pięknie podkreślające figurę, ozdobione sygnowaną elastyczną koronką Peony i pięknymi haftowanymi wzorami irysów, dalii oraz róż.  
 
Komentując zapowiedź kolekcji, Julianne Moore powiedziała: „Florale by Triumph łączy w sobie wszystkie cechy mojego stylu, jest elegancka, nowoczesna i sprawia, że czuję się pięknie.  Ta bielizna jest niesamowita, a ja jestem szczęśliwa, że dołączyłam do rodziny Triumph.” 
 
Rankin dodaje: „Julianne jest wspaniała. Jest zabawną, odważną, bardzo bezpośrednią i szalenie charyzmatyczną osobą. Przy niej czuje się powiew świeżości. To, co podoba mi się najbardziej w fotografowaniu Julianne, to jej ciężka do opisania kobieca siła. Jest to niezwykły dar. Dzięki ludziom takim jak ona, moja praca jest wyjątkowa.” 
 
Suzanne McKenna, Global Head of Brand Triumph dodaje: „Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Julianne Moore jako twarz kolekcji Florale by Triumph. Julianne jest uosobieniem prawdziwie wyrafinowanego stylu nowoczesnej kobiety, która idealnie pasuje do koncepcji naszej kolekcji. Jesteśmy przekonani, że ta wyjątkowa współpraca zainspiruje kobiety na całym świecie do ‘Znalezienia swojego Ideału’ z Triumph.” 
 
Kolekcja jesień/zima Florale by Triumph będzie dostępna pod koniec sierpnia w trzech wybranych salonach Triumph w Warszawie: Galerii Mokotów, Złotych Tarasach, oraz Arkadii.  
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar