Konkursy/

2017-06-29

RECENZJE REDAKCJI

OPENBOX CLARESA -LAKIERY HYBRYDOWE ORAZ ŻEL BUDUJĄCY UV/LED

Poznajcie markę Claresa-produkty i akcesoria do paznokci, które możemy zakupić online lub stacjonarnie listę sklepów znajdziecie na stronie internetowej. To również Akademia Claresa, gdzie oferowane są szkolenia z zakresu technik stylizacji paznokci.

 
Dzisiejszy openbox będzie dotyczył właśnie ich produktów. Zapraszam do obejrzenia filmu, w którym zobaczycie je wszystkie na żywo:
 
 
W paczce znalazły się 4 lakiery hybrydowe (testery, różne kolory, bez nazw, z numeracją) oraz żel budujący różowy UV/LED. Na stronie www.claresa.pl dopasowałam numery do nazw, abyście wiedzieli, które to są, jeśli komuś któryś szczególnie wpadłby w oko. Nie znalazłam tylko jednego-nr 405, ale przeszukałam internet i udało się. 
 
 
 
 
Porównując kolory z opakowań z tymi na stronie internetowej, myślałam, że zaszła jakaś pomyłka w numeracji, gdyż niektóre z nich nie tylko bardzo się różnią od tych na stronie internetowej, ale są wręcz totalnie różne. Biorę oczywiście pod uwagę fakt, że obraz na monitorze komputera może byc różny, ale mam na myśli taką znaczącą różnicę, kiedy widzę na żywo kolor mocno zielony lekko rażący-taki:
 
 
a w monitorze coś bardziej miętowego-takie:
 
 
 
 
www.claresa.pl
 
Jeśli faktycznie ktoś się pomylił w numeracji, bardzo proszę o informację, abym mogła umieścić tutaj właściwą. 
 
 
Myślę, że przed kupnem warto poszukać w internecie zdjęć osób, które zakupiły lakiery i pokazują, jak wyglądają na ich paznokciach, ewentualnie odwiedzić liczne sklepy stacjonarne, gdzie można  zobaczyć kolory "na żywo", gdyż kierując się zdjęciami na stronie, niestety ale możemy być mocno rozczarowane. 
 
Moja sugestia dla firmy jest taka, że fajnie jakby na stronie znalazły się zdjęcia poszczególnych kolorów na paznokciach, tak by klientki mogły być bardziej pewne danego koloru, czasami szukamy konkretnego, więc byłoby to pomocne. Fajnie też, aby paleta wszystkich odcieni była nieco większa.
 
 
Jak narazie najbardziej podoba mi się kolor BROWN RABBIT oraz PINK HORSE. Myślę, że to kolory dla każdego, najbardziej uniwersalne. Kolor RED HORSE jest metaliczny, zawiera połyskujące drobinki, co doskonale widać na filmie, myślę, że na specjalne okazje i wieczorne wyjścia będzie idealny, natomiast GREEN HORSE nie wiem na razie, co o nim myśleć. 
 
Jestem bardzo ciekawa, jak wszystkie będą wyglądały na paznokciach.  
 
Jeśli chodzi o żel budujący, pod nakretką jest zabezbieczony dodatkowo zatyczką, więc na razie go nie otwieram. 
 
Ostatnie znalezisko z paczuchy, to naklejki na paznokcie.
 
To tyle słowem wstępu, wkrótce spodziewajcie się recenzji produktów CLARESA.
 
 
 
 
Tekst, zdjęcia, film:
NekropolisQueen
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar