Strona

2017-06-27

RECENZJE REDAKCJI

PHARMACERIS H SZAMPON H-STIMUTONE

H-STIMUTONE PHARMACERIS to specjalistyczny szampon o podwójnym działaniu spowalniający proces siwienia & stymulujący wzrost włosów, hamujący ich przedwczesne wypadanie.

Siwizna u mężczyzny wygląda bardzo szlachetnie, niektóre kobiety wręcz uwielbiają ją u swoich partnerów, niektórym panom pasuje i dodaje im szyku, chociażby partnerowi Kingi Rusin, który mi osobiście wydaje się bardzo zadbanym i eleganckim panem, czy byłemu partnerowi Edyty Górniak... spójrzcie chociażby na tego pana z ulotki, ciacho prawda?

 

Są jednak panowie, którzy po prostu z siwymi włosami czują się źle, znam nawet takich, co to wyrywali sobie pojedyńcze pojawiające się siwe włosy. Uważam, że każdy powinien się nosić tak, by czuł się komfortowo i jeśli komuś one bardzo przeszkadzają, warto próbować przywrócić ich kolor poprzez stosowanie szamponu, który również je wzmocni, farby zawsze jeszcze zdążą użyć ;)

 

PHARMACERIS H-STIMUTONE

Szampon o pojemności 250 ml, zawiera w swoim składzie między innymi:

* naturalny czynnik wzrostu FGF

* kofeina

* wyciąg z orzecha

* naryngenina

* D-pantenol

 

Więcej o szamponie mogliście już przeczytać na naszym portalu: www.udziewczyn.pl/Artykul/20055/Nowy-szampon-spowalniaj%C4%85cy-proces-siwienia-od-Pharmaceris

 

 

KWESTIA SIWIENIA WŁOSÓW.

Wszyscy doskonale wiemy o tym, że włosy, które zaczynają siwieć-takie już pozostaną i aby je ukryć, często się je farbuje. Zupełnie nie wyobrażałam sobie w jaki sposób szampon, który nie wykazuje właściwości farby do włosów, może sprawić, że siwy włos powróci do swojego naturalnego koloru.

Teraz o tym sekrecie możemy się dowiedzieć już z opakowania produktu, chodzi o to, że posiada w swoim składzie naryngenine, która przywraca naturalną pigmentację poprzez wyciszenie genów odpowiedzialnych za hamowanie produkcji barwnika, z pewnością to również duża zasługa kofeiny i wyciągu z orzecha (kiedyś nasze babcie robiły płukanki na ciemne włosy).

Dzięki temu, przy regularnym stosowaniu szamponu, stopniowo! nie od razu, pozbędziemy się siwizny a przy okazji zadbamy o włosy, otrzymają zastrzyk energii, dzięki któremu zostaną pobudzone do wzrostu, przestaną tak wypadać, będą w lepszej kondycji. Można? Pewnie, że tak!

To nie farba do włosów, więc oczywiste, że włosy z mocno siwych nie zrobią się nagle np. całe czarne, ale stopniowo można dojść do efektu naturalnego, gdzie tych włosów siwych będzie mniej i będą lekko przyciemnione, przez co mniej widoczne. Dlatego szampon polecam głównie panom, gdyż nie farbują włosów (większość z nich) tak jak kobiety, a przecież również chcą wyglądać dobrze i nie mieć "białych głów".

Warto też wspomnieć, że siwizna nie dotyczy tylko i wyłącznie "staruszków", mnóstwo młodych osób boryka się z przedwczesnym siwieniem włosów, kwestia genów i różnych czynników.

 

Używany był przez mężczyznę, choć warto podkreślić, że jest dedykowany również dla kobiet, które także borykają się z nadmiernym wypadaniem włosów, łysieniem, bądź siwieniem włosów.

 

SZAMPON PHARMACERIS H-STIMUTONE RECENZJA

Testowany przez okres 3 miesięcy przez mojego męża, posiadacza dłuższych, czarnych włosów, na których zaczęły się już pojawiać siwe, ze skłonnością do puszenia się i lekkiego skrętu, dość mocno wypadające od pewnego czasu.

Mąż mył nim włosy 3 razy w tygodniu lub częściej ( w miarę potrzeby), szampon doskonale się pieni, nie ma potrzeby aplikowania dużej porcji, bardzo ładnie pachnie i zapach utrzymuje się na włosach na długo po umyciu. Włosy dobrze się rozczesują, nie plączą, ładnie błyszczą, nie puszą się, po dłuższym czasie regularnego stosowania, można zaobserwować zmniejszenie wypadania, jeśli chodzi o siwe kosmyki-są nadal, jednakże troszkę mniej widoczne w gęstwinie ciemnych włosów.

Produkty Pharmaceris stosujemy z całą rodziną już od dawna i ich jakość sprawia, że chętniej się po nie sięga widząc efekty. Ważna jest jednak regularność stosowania przez dłuższy czas, by zobaczyć je wyraźniej, gdyż nie każdy jest w stanie zobaczyć jakieś zmiany po tygodniu, czy miesiącu. Zawsze to podkreślam w recenzjach produktów, że nie oczekujmy radykalnych zmian po np.: jednorazowym umyciu głowy, to proces, który musi trwać i do którego się dochodzi stopniowo.

Kolor szamponu widać na poniższym zdjęciu, dla mnie ciężki do określenia, nie jest z całą pewnością ani biały ani przezroczysty, ale doskonale widoczne jest jego lekkie zabarwienie, to zapewne zasługa kofeiny i wyciągu z orzecha, co sprawia, że włosy z czasem lekko i naturalnie ciemnieją.

Na koniec jeszcze parę słów o opakowaniu produktu. Szampon opakowany w kartonik, później w buteleczkę typową dla tego typu produktów. Ładna i estetyczna, czytelna szata graficzna i charakterystyczna dla produktów Pharmaceris litera z alfabetu, w tym wypadku jest to "H", czyli produkty przeznaczone do włosów i skóry głowy. Dzięki niej łatwo odnajdziemy serię w aptece.

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla mężczyzny, ten szampon będzie doskonałym i praktycznym pomysłem, posiada ładny kartonik, wystarczy włożyć go tylko do ozdobnej torebeczki i ucieszy każdego dbającego o swoje włosy pana.

 

 

 

 

 

Tekst, zdjęcia, film:

NekropolisQueen

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar